NIEUW
 ZOEKEN
 
 NIEUWS  
MEEST GELEZEN
 NIEUWS  
 ENQUETES  
  HISTORIEK UITSLAGEN
BELGIE
 UITSLAGEN  BELGIUM  SEIZOEN 2016-2017 AFDELING R2A  AFDRUKKEN

 16-09-2016  20:00  Futsal Courcelles  Sporting Lodelinsart  2 - 3   
 16-09-2016  20:00  Futsal Saint-Gilles  And Braine Black Eagles  6 - 2   
 16-09-2016  20:15  Celtic AV Chatelineau  MFC Ol. Boys Frasnes  2 - 5   
 16-09-2016  20:15  Carolo Team Charleroi  El Hikma Ottignies  4 - 5   
 16-09-2016  20:40  FC Auriverde Tertre  The Eagles Brussels  7 - 0   
 23-09-2016  20:00  Futsal Besiktas Gent  Bouraza Medina Bruxelles  1 - 1   
 23-09-2016  20:00  Futsal US Chatelineau  Celtic AV Chatelineau  5 - 0   
 23-09-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  Futsal Saint-Gilles  5 - 1   
 23-09-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Carolo Team Charleroi  7 - 5   
 28-09-2016  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  FC Auriverde Tertre  5 - 2   
 30-09-2016  20:00  Futsal Saint-Gilles  FC Auriverde Tertre  4 - 3   
 30-09-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  El Hikma Ottignies  5 - 0   
 30-09-2016  20:00  Futsal Courcelles  MFC Ol. Boys Frasnes  4 - 4   
 30-09-2016  20:15  Celtic AV Chatelineau  Futsal Besiktas Gent  5 - 4   
 30-09-2016  20:15  Carolo Team Charleroi  Futsal US Chatelineau  6 - 7   
 05-10-2016  20:15  And Braine Black Eagles  FC Auriverde Tertre  3 - 2   
 07-10-2016  20:00  Futsal US Chatelineau  El Hikma Ottignies  3 - 7   
 07-10-2016  20:00  The Eagles Brussels  Futsal Courcelles  0 - 1   
 07-10-2016  20:15  Futsal Besiktas Gent  Sporting Lodelinsart  2 - 5   
 07-10-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal Saint-Gilles  5 - 0 F1  
 07-10-2016  20:40  FC Auriverde Tertre  Celtic AV Chatelineau  0 - 5   
 14-10-2016  20:00  Futsal Courcelles  Futsal Besiktas Gent  2 - 2   
 14-10-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  Futsal US Chatelineau  5 - 0   
 14-10-2016  20:15  Carolo Team Charleroi  The Eagles Brussels  2 - 2   
 14-10-2016  20:15  Celtic AV Chatelineau  And Braine Black Eagles  3 - 4   
 19-10-2016  21:05  And Braine Black Eagles  Carolo Team Charleroi  7 - 3   
 21-10-2016  20:15  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal US Chatelineau  12 - 3   
 28-10-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  The Eagles Brussels  3 - 0   
 28-10-2016  20:00  Futsal Courcelles  And Braine Black Eagles  3 - 4   
 28-10-2016  20:00  Futsal Saint-Gilles  Bouraza Medina Bruxelles  3 - 6   
 28-10-2016  20:15  Carolo Team Charleroi  FC Auriverde Tertre  3 - 6   
 28-10-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal US Chatelineau  7 - 9   
 28-10-2016  21:15  El Hikma Ottignies  Futsal Besiktas Gent  1 - 3   
 04-11-2016  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  Celtic AV Chatelineau  5 - 1   
 04-11-2016  20:00  Futsal US Chatelineau  Futsal Saint-Gilles  8 - 4   
 04-11-2016  20:00  The Eagles Brussels  El Hikma Ottignies  0 - 4   
 04-11-2016  20:15  Futsal Besiktas Gent  MFC Ol. Boys Frasnes  3 - 4   
 04-11-2016  20:40  FC Auriverde Tertre  Futsal Courcelles  2 - 2   
 04-11-2016  21:00  And Braine Black Eagles  Sporting Lodelinsart  7 - 1   
 18-11-2016  20:00  The Eagles Brussels  Celtic AV Chatelineau  2 - 3   
 18-11-2016  20:00  Futsal US Chatelineau  Futsal Courcelles  4 - 1   
 18-11-2016  20:15  Futsal Besiktas Gent  Carolo Team Charleroi  9 - 2   
 18-11-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Sporting Lodelinsart  9 - 4   
 18-11-2016  21:00  And Braine Black Eagles  Bouraza Medina Bruxelles   -  F2  
 25-11-2016  20:00  Futsal Saint-Gilles  Celtic AV Chatelineau  4 - 2   
 25-11-2016  20:00  Futsal US Chatelineau  Futsal Besiktas Gent  7 - 8   
 25-11-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  FC Auriverde Tertre  3 - 8   
 25-11-2016  20:15  Carolo Team Charleroi  Bouraza Medina Bruxelles  5 - 0 F1  
 25-11-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  The Eagles Brussels  2 - 5   
 25-11-2016  21:15  El Hikma Ottignies  And Braine Black Eagles  1 - 6   
 02-12-2016  20:00  The Eagles Brussels  Futsal US Chatelineau  4 - 3   
 02-12-2016  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal Courcelles  4 - 2   
 02-12-2016  20:15  Celtic AV Chatelineau  Carolo Team Charleroi  2 - 3   
 02-12-2016  20:15  Futsal Besiktas Gent  Futsal Saint-Gilles  1 - 4   
 02-12-2016  20:40  FC Auriverde Tertre  El Hikma Ottignies  7 - 5   
 02-12-2016  21:00  And Braine Black Eagles  MFC Ol. Boys Frasnes  4 - 3   
 09-12-2016  20:00  Futsal Courcelles  Futsal Saint-Gilles  3 - 5   
 09-12-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  Carolo Team Charleroi  5 - 0   
 09-12-2016  20:15  Futsal Besiktas Gent  FC Auriverde Tertre  4 - 4   
 09-12-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Bouraza Medina Bruxelles  4 - 5   
 09-12-2016  21:15  El Hikma Ottignies  Celtic AV Chatelineau  5 - 2   
 14-12-2016  21:00  El Hikma Ottignies  Futsal Courcelles  4 - 0   
 14-12-2016  21:00  And Braine Black Eagles  Futsal Besiktas Gent  3 - 4   
 16-12-2016  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  El Hikma Ottignies  1 - 3   
 16-12-2016  20:00  The Eagles Brussels  Futsal Saint-Gilles  1 - 6   
 16-12-2016  20:15  Carolo Team Charleroi  Futsal Courcelles  4 - 2   
 16-12-2016  20:15  Celtic AV Chatelineau  Sporting Lodelinsart  2 - 2   
 16-12-2016  20:40  FC Auriverde Tertre  Futsal US Chatelineau  6 - 2   
 23-12-2016  20:00  Futsal Courcelles  Celtic AV Chatelineau  3 - 5   
 23-12-2016  20:00  Sporting Lodelinsart  Bouraza Medina Bruxelles  3 - 7   
 23-12-2016  20:00  Futsal Saint-Gilles  Carolo Team Charleroi  3 - 3   
 23-12-2016  20:00  Futsal US Chatelineau  And Braine Black Eagles  2 - 4   
 23-12-2016  20:15  Futsal Besiktas Gent  The Eagles Brussels  4 - 3   
 23-12-2016  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  FC Auriverde Tertre  2 - 9   
 30-12-2016  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  The Eagles Brussels  4 - 5   
 06-01-2017  20:00  The Eagles Brussels  And Braine Black Eagles  5 - 5   
 06-01-2017  21:15  El Hikma Ottignies  MFC Ol. Boys Frasnes  3 - 4   
 13-01-2017  20:00  Futsal US Chatelineau  Bouraza Medina Bruxelles  6 - 7   
 13-01-2017  20:00  The Eagles Brussels  FC Auriverde Tertre  7 - 4   
 13-01-2017  20:00  Sporting Lodelinsart  Futsal Courcelles  5 - 4   
 13-01-2017  20:15  El Hikma Ottignies  Carolo Team Charleroi  4 - 3   
 13-01-2017  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Celtic AV Chatelineau  5 - 0 F1  
 13-01-2017  21:00  And Braine Black Eagles  Futsal Saint-Gilles  4 - 3   
 20-01-2017  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal Besiktas Gent  4 - 5   
 20-01-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  Sporting Lodelinsart  5 - 2   
 20-01-2017  20:15  Carolo Team Charleroi  MFC Ol. Boys Frasnes  2 - 2   
 20-01-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  Futsal US Chatelineau  5 - 4   
 20-01-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  And Braine Black Eagles  3 - 2   
 27-01-2017  20:00  Futsal Courcelles  El Hikma Ottignies  1 - 9   
 03-02-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  El Hikma Ottignies  5 - 2   
 03-02-2017  20:00  Sporting Lodelinsart  MFC Ol. Boys Frasnes  4 - 3   
 03-02-2017  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  And Braine Black Eagles  0 - 2   
 03-02-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  The Eagles Brussels  4 - 4   
 03-02-2017  20:15  Carolo Team Charleroi  Futsal Besiktas Gent  0 - 1   
 10-02-2017  20:00  Futsal US Chatelineau  Carolo Team Charleroi  7 - 4   
 10-02-2017  20:00  The Eagles Brussels  Bouraza Medina Bruxelles  2 - 5   
 10-02-2017  20:15  Futsal Besiktas Gent  Celtic AV Chatelineau  2 - 3   
 10-02-2017  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal Courcelles  5 - 1   
 10-02-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  Futsal Saint-Gilles  3 - 1   
 17-02-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  Bouraza Medina Bruxelles  8 - 1   
 17-02-2017  21:00  And Braine Black Eagles  Futsal US Chatelineau  5 - 0 F1  
 17-02-2017  21:15  El Hikma Ottignies  Sporting Lodelinsart  4 - 1   
 24-02-2017  20:00  Futsal US Chatelineau  Sporting Lodelinsart  5 - 4   
 24-02-2017  20:00  The Eagles Brussels  Carolo Team Charleroi  3 - 3   
 24-02-2017  20:15  Futsal Besiktas Gent  Futsal Courcelles  3 - 0   
 24-02-2017  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  El Hikma Ottignies  2 - 5   
 24-02-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  Bouraza Medina Bruxelles  2 - 4   
 24-02-2017  21:00  And Braine Black Eagles  Celtic AV Chatelineau  6 - 3   
 03-03-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  MFC Ol. Boys Frasnes  8 - 0   
 03-03-2017  20:00  Sporting Lodelinsart  Futsal Besiktas Gent  4 - 3   
 03-03-2017  20:00  Futsal Courcelles  The Eagles Brussels  3 - 2   
 03-03-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  FC Auriverde Tertre  2 - 6   
 03-03-2017  20:15  Carolo Team Charleroi  And Braine Black Eagles  1 - 8   
 03-03-2017  21:15  El Hikma Ottignies  Futsal US Chatelineau  6 - 4   
 10-03-2017  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal Saint-Gilles  3 - 2   
 10-03-2017  20:00  Futsal US Chatelineau  MFC Ol. Boys Frasnes  4 - 3   
 10-03-2017  20:00  The Eagles Brussels  Sporting Lodelinsart  10 - 1   
 10-03-2017  20:15  Futsal Besiktas Gent  El Hikma Ottignies  2 - 0   
 10-03-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  Carolo Team Charleroi  5 - 3   
 10-03-2017  21:00  And Braine Black Eagles  Futsal Courcelles  5 - 1   
 17-03-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  Futsal US Chatelineau  5 - 0 F1  
 17-03-2017  20:00  Sporting Lodelinsart  And Braine Black Eagles  4 - 9   
 17-03-2017  20:00  Futsal Courcelles  FC Auriverde Tertre  2 - 4   
 17-03-2017  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal Besiktas Gent  2 - 5   
 17-03-2017  21:15  El Hikma Ottignies  The Eagles Brussels  4 - 3   
 24-03-2017  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  Carolo Team Charleroi  8 - 0   
 24-03-2017  20:00  The Eagles Brussels  MFC Ol. Boys Frasnes  6 - 2   
 24-03-2017  20:15  Futsal Besiktas Gent  Futsal US Chatelineau  5 - 0 F1  
 24-03-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  Futsal Saint-Gilles  5 - 1   
 24-03-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  Sporting Lodelinsart  7 - 1   
 24-03-2017  21:00  And Braine Black Eagles  El Hikma Ottignies  2 - 5   
 31-03-2017  20:00  Futsal Courcelles  Bouraza Medina Bruxelles  6 - 3   
 31-03-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  Futsal Besiktas Gent  3 - 2   
 31-03-2017  20:00  Futsal US Chatelineau  The Eagles Brussels  9 - 9   
 31-03-2017  20:15  Carolo Team Charleroi  Celtic AV Chatelineau  3 - 6   
 31-03-2017  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes  And Braine Black Eagles  3 - 4   
 31-03-2017  21:15  El Hikma Ottignies  FC Auriverde Tertre  5 - 5   
 07-04-2017  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  Sporting Lodelinsart  7 - 5   
 07-04-2017  20:00  The Eagles Brussels  Futsal Besiktas Gent  7 - 2   
 07-04-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  Futsal Courcelles  4 - 2   
 07-04-2017  20:15  Carolo Team Charleroi  Futsal Saint-Gilles  0 - 7   
 07-04-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  MFC Ol. Boys Frasnes  8 - 0   
 14-04-2017  20:00  Futsal Courcelles  Carolo Team Charleroi  0 - 0   
 14-04-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  The Eagles Brussels  6 - 2   
 14-04-2017  20:00  Futsal US Chatelineau  FC Auriverde Tertre  4 - 8   
 14-04-2017  20:00  Sporting Lodelinsart  Celtic AV Chatelineau  4 - 9   
 14-04-2017  20:15  Futsal Besiktas Gent  And Braine Black Eagles  0 - 2   
 14-04-2017  21:15  El Hikma Ottignies  Bouraza Medina Bruxelles  2 - 3   
 21-04-2017  20:00  Bouraza Medina Bruxelles  MFC Ol. Boys Frasnes  2 - 4   
 21-04-2017  20:00  Futsal Saint-Gilles  Futsal Courcelles  0 - 5   
 21-04-2017  20:15  Carolo Team Charleroi  Sporting Lodelinsart  5 - 5   
 21-04-2017  20:15  Celtic AV Chatelineau  El Hikma Ottignies  7 - 4   
 21-04-2017  20:25  And Braine Black Eagles  The Eagles Brussels  2 - 4   
 21-04-2017  20:40  FC Auriverde Tertre  Futsal Besiktas Gent  3 - 4   
 28-04-2017  20:00  Futsal Courcelles  Futsal US Chatelineau  4 - 4   
 28-04-2017  21:15  El Hikma Ottignies  Futsal Saint-Gilles  3 - 3