NIEUW
 ZOEKEN
 
 NIEUWS  
MEEST GELEZEN
 NIEUWS  
 ENQUETES  
  HISTORIEK UITSLAGEN
BELGIE
 UITSLAGEN  BELGIUM  SEIZOEN 2016-2017 AFDELING 2A  AFDRUKKEN

 16-09-2016  21:30  Celtic AV Chatelineau  MFC Ol. Boys Frasnes  5 - 5   
 16-09-2016  21:30  Futsal Courcelles  Sporting Lodelinsart  5 - 6   
 16-09-2016  21:30  Futsal Saint-Gilles  And Braine Black Eagles  8 - 5   
 16-09-2016  21:30  Carolo Team Charleroi  El Hikma Ottignies  6 - 7   
 16-09-2016  22:15  FC Auriverde Tertre  The Eagles Brussels  14 - 1   
 23-09-2016  21:00  Futsal Besiktas Gent  Bouraza Medina Bruxelles  4 - 3   
 23-09-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  Futsal Saint-Gilles  7 - 9   
 23-09-2016  21:30  Futsal US Chatelineau  Celtic AV Chatelineau  3 - 4   
 23-09-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Carolo Team Charleroi  12 - 1   
 28-09-2016  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  FC Auriverde Tertre  4 - 8   
 30-09-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  El Hikma Ottignies  4 - 10   
 30-09-2016  21:30  Carolo Team Charleroi  Futsal US Chatelineau  7 - 8   
 30-09-2016  21:30  Celtic AV Chatelineau  Futsal Besiktas Gent  5 - 3   
 30-09-2016  21:30  Futsal Courcelles  MFC Ol. Boys Frasnes  3 - 4   
 30-09-2016  21:30  Futsal Saint-Gilles  FC Auriverde Tertre  2 - 9   
 05-10-2016  21:30  And Braine Black Eagles  FC Auriverde Tertre  12 - 6   
 07-10-2016  21:15  Futsal Besiktas Gent  Sporting Lodelinsart  12 - 2   
 07-10-2016  21:15  The Eagles Brussels  Futsal Courcelles  6 - 6   
 07-10-2016  21:30  Futsal US Chatelineau  El Hikma Ottignies   -  F2  
 07-10-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal Saint-Gilles  5 - 2   
 07-10-2016  22:15  FC Auriverde Tertre  Celtic AV Chatelineau  5 - 5   
 14-10-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  Futsal US Chatelineau  7 - 10   
 14-10-2016  21:30  Carolo Team Charleroi  The Eagles Brussels  5 - 6   
 14-10-2016  21:30  Celtic AV Chatelineau  And Braine Black Eagles  3 - 6   
 14-10-2016  21:30  Futsal Courcelles  Futsal Besiktas Gent  8 - 7   
 19-10-2016  22:15  And Braine Black Eagles  Carolo Team Charleroi  17 - 4   
 21-10-2016  21:30  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal US Chatelineau  3 - 5   
 28-10-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  The Eagles Brussels  8 - 5   
 28-10-2016  21:30  Carolo Team Charleroi  FC Auriverde Tertre  1 - 3   
 28-10-2016  21:30  Futsal Courcelles  And Braine Black Eagles  2 - 6   
 28-10-2016  21:30  Futsal Saint-Gilles  Bouraza Medina Bruxelles  4 - 6   
 28-10-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal US Chatelineau  8 - 4   
 28-10-2016  22:15  El Hikma Ottignies  Futsal Besiktas Gent  5 - 7   
 04-11-2016  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  Celtic AV Chatelineau  3 - 3   
 04-11-2016  21:15  Futsal Besiktas Gent  MFC Ol. Boys Frasnes  5 - 5   
 04-11-2016  21:15  The Eagles Brussels  El Hikma Ottignies  15 - 4   
 04-11-2016  21:30  Futsal US Chatelineau  Futsal Saint-Gilles  8 - 5   
 04-11-2016  22:15  FC Auriverde Tertre  Futsal Courcelles  7 - 5   
 04-11-2016  22:15  And Braine Black Eagles  Sporting Lodelinsart  8 - 1   
 18-11-2016  21:15  The Eagles Brussels  Celtic AV Chatelineau  1 - 5   
 18-11-2016  21:15  Futsal Besiktas Gent  Carolo Team Charleroi  9 - 7   
 18-11-2016  21:30  Futsal US Chatelineau  Futsal Courcelles  7 - 3   
 18-11-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Sporting Lodelinsart  3 - 5   
 18-11-2016  22:15  And Braine Black Eagles  Bouraza Medina Bruxelles  2 - 1   
 25-11-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  FC Auriverde Tertre  4 - 6   
 25-11-2016  21:30  Futsal US Chatelineau  Futsal Besiktas Gent  6 - 4   
 25-11-2016  21:30  Carolo Team Charleroi  Bouraza Medina Bruxelles  5 - 1   
 25-11-2016  21:30  Futsal Saint-Gilles  Celtic AV Chatelineau  7 - 6   
 25-11-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  The Eagles Brussels  14 - 5   
 25-11-2016  22:15  El Hikma Ottignies  And Braine Black Eagles  6 - 7   
 02-12-2016  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal Courcelles  7 - 4   
 02-12-2016  21:15  Futsal Besiktas Gent  Futsal Saint-Gilles  7 - 5   
 02-12-2016  21:15  The Eagles Brussels  Futsal US Chatelineau  11 - 3   
 02-12-2016  21:30  Celtic AV Chatelineau  Carolo Team Charleroi  6 - 0   
 02-12-2016  22:15  And Braine Black Eagles  MFC Ol. Boys Frasnes  2 - 2   
 02-12-2016  22:15  FC Auriverde Tertre  El Hikma Ottignies  7 - 2   
 09-12-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  Carolo Team Charleroi  5 - 7   
 09-12-2016  21:15  Futsal Besiktas Gent  FC Auriverde Tertre  1 - 1   
 09-12-2016  21:30  Futsal Courcelles  Futsal Saint-Gilles  7 - 9   
 09-12-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Bouraza Medina Bruxelles  3 - 6   
 09-12-2016  22:15  El Hikma Ottignies  Celtic AV Chatelineau  0 - 12   
 14-12-2016  22:00  El Hikma Ottignies  Futsal Courcelles  9 - 6   
 14-12-2016  22:15  And Braine Black Eagles  Futsal Besiktas Gent  3 - 8   
 16-12-2016  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  El Hikma Ottignies  6 - 3   
 16-12-2016  21:15  The Eagles Brussels  Futsal Saint-Gilles  6 - 4   
 16-12-2016  21:30  Carolo Team Charleroi  Futsal Courcelles  7 - 2   
 16-12-2016  21:30  Celtic AV Chatelineau  Sporting Lodelinsart  6 - 2   
 16-12-2016  22:15  FC Auriverde Tertre  Futsal US Chatelineau  7 - 6   
 23-12-2016  21:15  Futsal Besiktas Gent  The Eagles Brussels  5 - 4   
 23-12-2016  21:15  Sporting Lodelinsart  Bouraza Medina Bruxelles  12 - 7   
 23-12-2016  21:30  Futsal Courcelles  Celtic AV Chatelineau  1 - 6   
 23-12-2016  21:30  Futsal Saint-Gilles  Carolo Team Charleroi  14 - 9   
 23-12-2016  21:30  Futsal US Chatelineau  And Braine Black Eagles  4 - 13   
 23-12-2016  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  FC Auriverde Tertre  2 - 3   
 30-12-2016  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  The Eagles Brussels  13 - 4   
 06-01-2017  21:15  The Eagles Brussels  And Braine Black Eagles  4 - 4   
 06-01-2017  22:15  El Hikma Ottignies  MFC Ol. Boys Frasnes  7 - 4   
 13-01-2017  21:15  The Eagles Brussels  FC Auriverde Tertre  6 - 7   
 13-01-2017  21:15  Sporting Lodelinsart  Futsal Courcelles  5 - 10   
 13-01-2017  21:30  El Hikma Ottignies  Carolo Team Charleroi  9 - 8   
 13-01-2017  21:30  Futsal US Chatelineau  Bouraza Medina Bruxelles  6 - 6   
 13-01-2017  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Celtic AV Chatelineau  2 - 2   
 13-01-2017  22:15  And Braine Black Eagles  Futsal Saint-Gilles  7 - 2   
 20-01-2017  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal Besiktas Gent  4 - 6   
 20-01-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  Sporting Lodelinsart  10 - 6   
 20-01-2017  21:30  Carolo Team Charleroi  MFC Ol. Boys Frasnes  7 - 7   
 20-01-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  Futsal US Chatelineau  5 - 1   
 20-01-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  And Braine Black Eagles  5 - 6   
 27-01-2017  21:30  Futsal Courcelles  El Hikma Ottignies  11 - 7   
 03-02-2017  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  And Braine Black Eagles  2 - 4   
 03-02-2017  21:15  Sporting Lodelinsart  MFC Ol. Boys Frasnes  2 - 6   
 03-02-2017  21:30  Carolo Team Charleroi  Futsal Besiktas Gent  0 - 5 F1  
 03-02-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  The Eagles Brussels  14 - 3   
 03-02-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  El Hikma Ottignies  5 - 4   
 10-02-2017  21:15  Futsal Besiktas Gent  Celtic AV Chatelineau  1 - 9   
 10-02-2017  21:15  The Eagles Brussels  Bouraza Medina Bruxelles  6 - 5   
 10-02-2017  21:30  Futsal US Chatelineau  Carolo Team Charleroi  10 - 2   
 10-02-2017  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal Courcelles  10 - 6   
 10-02-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  Futsal Saint-Gilles  8 - 2   
 17-02-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  Bouraza Medina Bruxelles  7 - 2   
 17-02-2017  22:15  El Hikma Ottignies  Sporting Lodelinsart  9 - 3   
 17-02-2017  22:15  And Braine Black Eagles  Futsal US Chatelineau  5 - 3   
 24-02-2017  21:15  Futsal Besiktas Gent  Futsal Courcelles  11 - 7   
 24-02-2017  21:15  The Eagles Brussels  Carolo Team Charleroi  8 - 5   
 24-02-2017  21:30  Futsal US Chatelineau  Sporting Lodelinsart  5 - 7   
 24-02-2017  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  El Hikma Ottignies  10 - 5   
 24-02-2017  22:15  And Braine Black Eagles  Celtic AV Chatelineau  1 - 0   
 24-02-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  Bouraza Medina Bruxelles  6 - 4   
 03-03-2017  21:15  Sporting Lodelinsart  Futsal Besiktas Gent  4 - 5   
 03-03-2017  21:30  Carolo Team Charleroi  And Braine Black Eagles  4 - 11   
 03-03-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  FC Auriverde Tertre  4 - 2   
 03-03-2017  21:30  Futsal Courcelles  The Eagles Brussels  12 - 2   
 03-03-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  MFC Ol. Boys Frasnes  8 - 6   
 03-03-2017  22:15  El Hikma Ottignies  Futsal US Chatelineau  7 - 0   
 10-03-2017  21:15  The Eagles Brussels  Sporting Lodelinsart  7 - 5   
 10-03-2017  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  Futsal Saint-Gilles  8 - 8   
 10-03-2017  21:15  Futsal Besiktas Gent  El Hikma Ottignies  8 - 5   
 10-03-2017  21:30  Futsal US Chatelineau  MFC Ol. Boys Frasnes  4 - 5   
 10-03-2017  22:15  And Braine Black Eagles  Futsal Courcelles  5 - 4   
 10-03-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  Carolo Team Charleroi  7 - 3   
 17-03-2017  21:15  Sporting Lodelinsart  And Braine Black Eagles  1 - 6   
 17-03-2017  21:30  Futsal Courcelles  FC Auriverde Tertre  1 - 8   
 17-03-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  Futsal US Chatelineau  5 - 0 F1  
 17-03-2017  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  Futsal Besiktas Gent  6 - 7   
 17-03-2017  22:15  El Hikma Ottignies  The Eagles Brussels  3 - 10   
 24-03-2017  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  Carolo Team Charleroi  7 - 3   
 24-03-2017  21:15  Futsal Besiktas Gent  Futsal US Chatelineau  5 - 0 F1  
 24-03-2017  21:15  The Eagles Brussels  MFC Ol. Boys Frasnes  12 - 4   
 24-03-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  Futsal Saint-Gilles  8 - 4   
 24-03-2017  22:15  And Braine Black Eagles  El Hikma Ottignies  7 - 2   
 24-03-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  Sporting Lodelinsart  10 - 3   
 31-03-2017  21:30  Carolo Team Charleroi  Celtic AV Chatelineau  0 - 7   
 31-03-2017  21:30  Futsal Courcelles  Bouraza Medina Bruxelles  4 - 5   
 31-03-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  Futsal Besiktas Gent  11 - 9   
 31-03-2017  21:30  Futsal US Chatelineau  The Eagles Brussels  12 - 10   
 31-03-2017  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes  And Braine Black Eagles  4 - 7   
 31-03-2017  22:15  El Hikma Ottignies  FC Auriverde Tertre  2 - 11   
 07-04-2017  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  Sporting Lodelinsart  14 - 4   
 07-04-2017  21:15  The Eagles Brussels  Futsal Besiktas Gent  7 - 7   
 07-04-2017  21:30  Carolo Team Charleroi  Futsal Saint-Gilles  3 - 6   
 07-04-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  Futsal Courcelles  7 - 5   
 07-04-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  MFC Ol. Boys Frasnes  19 - 0   
 14-04-2017  21:15  Futsal Besiktas Gent  And Braine Black Eagles  3 - 3   
 14-04-2017  21:15  Sporting Lodelinsart  Celtic AV Chatelineau  3 - 10   
 14-04-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  The Eagles Brussels  10 - 6   
 14-04-2017  21:30  Futsal US Chatelineau  FC Auriverde Tertre  3 - 10   
 14-04-2017  21:30  Futsal Courcelles  Carolo Team Charleroi  9 - 0   
 14-04-2017  22:15  El Hikma Ottignies  Bouraza Medina Bruxelles  1 - 5   
 21-04-2017  21:15  Bouraza Medina Bruxelles  MFC Ol. Boys Frasnes  0 - 5 F1  
 21-04-2017  21:30  Carolo Team Charleroi  Sporting Lodelinsart  8 - 7   
 21-04-2017  21:30  Celtic AV Chatelineau  El Hikma Ottignies  14 - 1   
 21-04-2017  21:30  Futsal Saint-Gilles  Futsal Courcelles  15 - 6   
 21-04-2017  21:40  And Braine Black Eagles  The Eagles Brussels  8 - 6   
 21-04-2017  22:15  FC Auriverde Tertre  Futsal Besiktas Gent  7 - 4   
 28-04-2017  21:30  Futsal Courcelles  Futsal US Chatelineau  10 - 0 ST  
 28-04-2017  22:15  El Hikma Ottignies  Futsal Saint-Gilles  11 - 11