NIEUW
 ZOEKEN
 
 NIEUWS  
MEEST GELEZEN
 NIEUWS  
 ENQUETES  
 HISTORIEK BEKERS
BELGIE
ANTWERPEN
BRABANT
HENEGOUWEN
LUIK
LIMBURG
LUXEMBURG
NAMEN
OOST-VLAANDEREN
LIGA TESSENDERLO
  BEKER VAN  LIMBURG  SEIZOEN 2018-2019   AFDRUKKEN

 Ronde 2†
 27/08/2018  Zvc United Beverlo S  Zvc De Wennel Genk  1-7  
 31/08/2018  Spw Lanklaar  Sporting Heers  3-1  
 31/08/2018  Racing Stevoort  Lfc A-Team Lommel S  5-3  
 31/08/2018  Lfc Sealgroup Lommel S1  Pinanti Opglabbeek  6-4  
 27/08/2018  Spartak Eksel  Fc Mini Star Genk S  7-1  
 31/08/2018  Zvk Alken S3  Futsal Project Hasselt  5-0 (F1)  
 31/08/2018  Vkm Godsheide S  ZVC Fortuna Landen  4-2  
 31/08/2018  Futsal Atlas Maaseik  Zvc Napoli Rekem  4-1  
 31/08/2018  Futsal Acli Beverlo  SeleÁao Hoeselt  7-2  
 31/08/2018  Zvc United Wellen S3  Borussia Gingelom  8-4  
 30/08/2018  Onbetong Tongeren S1  Panters Futsal Hasselt  5-2  
 29/08/2018  United Paal  Cara '16 Genk  1-9  
 31/08/2018  Liko Genk S  Futsal Real Tongeren  4-5  
 31/08/2018  Calcio IB Genk  Lfc Sealgroup Lommel S2  5-4  
 31/08/2018  Chelsea As S  Futsal United Bilzen  0-5 (F1)  
 29/08/2018  The Corner Beringen  Genclerbirligi Dilsen  5-4  
 31/08/2018  Zvk Cafetaria DKK Halen  Fs Celebration Houthalen  6-4  
 31/08/2018  Zvk Celtic Borgloon  Rfck Genk  2-9  
 31/08/2018  YTMT Mech. a/d Maas  Devrekspor 67 Houthalen  4-8  
 29/08/2018  Borussia Gingelom S  Galatasaray Maasmechelen  8-2  
 31/08/2018  Vkm Godsheide  Zvc Fortuna Landen  4-2  
 27/08/2018  Zvc Zamivo Tongeren  Kiemini Hasselt  6-2  
 31/08/2018  Geleeg Leopoldsburg S  Il Giardino Lummen  7-3  
 27/08/2018  Zvc Qutex Lanaken  Zvk Nidi's Tongeren  3-3 pen. 5-4  
 27/08/2018  De Okkernoten Kuringen  Zvc Sledderlo  8-4  
 29/08/2018  Borussia Beringen  Blokhut Hoepertingen  2-4  
 31/08/2018  Futsal Acli Beverlo S  Zvk Carrera Dilsen  2-4  
 31/08/2018  Amici Genk FC  Fc Turquoise Beringen  2-5  

 Ronde 1
 27/08/2018  Zvc United Beverlo S  Zvc De Wennel Genk  1-7  
 31/08/2018  Spw Lanklaar  Sporting Heers  3-1  
 31/08/2018  Racing Stevoort  Lfc A-Team Lommel S  5-3  
 31/08/2018  Lfc Sealgroup Lommel S1  Pinanti Opglabbeek  6-4  
 27/08/2018  Spartak Eksel  Fc Mini Star Genk S  7-1  
 31/08/2018  Zvk Alken S3  Futsal Project Hasselt  5-0 (F1)  
 31/08/2018  Vkm Godsheide S  ZVC Fortuna Landen  4-2  
 31/08/2018  Futsal Atlas Maaseik  Zvc Napoli Rekem  4-1  
 31/08/2018  Futsal Acli Beverlo  SeleÁao Hoeselt  7-2  
 31/08/2018  Zvc United Wellen S3  Borussia Gingelom  8-4  
 30/08/2018  Onbetong Tongeren S1  Panters Futsal Hasselt  5-2  
 29/08/2018  United Paal  Cara '16 Genk  1-9  
 31/08/2018  Liko Genk S  Futsal Real Tongeren  4-5  
 31/08/2018  Calcio IB Genk  Lfc Sealgroup Lommel S2  5-4  
 31/08/2018  Chelsea As S  Futsal United Bilzen  0-5 (F1)  
 29/08/2018  The Corner Beringen  Genclerbirligi Dilsen  5-4  
 31/08/2018  Zvk Cafetaria DKK Halen  Fs Celebration Houthalen  6-4  
 31/08/2018  Zvk Celtic Borgloon  Rfck Genk  2-9  
 31/08/2018  YTMT Mech. a/d Maas  Devrekspor 67 Houthalen  4-8  
 29/08/2018  Borussia Gingelom S  Galatasaray Maasmechelen  8-2  
 31/08/2018  Vkm Godsheide  Zvc Fortuna Landen  4-2  
 27/08/2018  Zvc Zamivo Tongeren  Kiemini Hasselt  6-2  
 31/08/2018  Geleeg Leopoldsburg S  Il Giardino Lummen  7-3  
 27/08/2018  Zvc Qutex Lanaken  Zvk Nidi's Tongeren  3-3 pen. 5-4  
 27/08/2018  De Okkernoten Kuringen  Zvc Sledderlo  8-4  
 29/08/2018  Borussia Beringen  Blokhut Hoepertingen  2-4  
 31/08/2018  Futsal Acli Beverlo S  Zvk Carrera Dilsen  2-4  
 31/08/2018  Amici Genk FC  Fc Turquoise Beringen  2-5  

 Ronde 2†
 01/10/2018  Hamini As  Pes Peer '07  3-3 pen. 4-5  
 05/10/2018  Il Tartufo Heusden  Zvc De Wennel Genk  8-2  
 05/10/2018  Spw Lanklaar  Zvc Riemst '14  3-12  
 03/10/2018  Olympia Lummen  Barrier Gerdingen  4-3  
 05/10/2018  Sporting Genk  Zvc United Wellen S2  0-5 (F1)  
 05/10/2018  Pibo Hoeselt S  Racing Stevoort  10-1  
 01/10/2018  Chelsea As  Zvc Schulen  3-5  
 05/10/2018  Lfc Sealgroup Lommel S1  Yellow Red Boys Hasselt  5-10  
 08/10/2018  Lfc A-Team Lommel  Racing Maasmechelen  4-6  
 05/10/2018  De Waerd Bokrijk  Spartak Eksel  0-5 (F1)  
 05/10/2018  Zvk Het Durrep Overpelt  Zvc Eigenbilzen  4-8  
 05/10/2018  Zvk Alken S3  Hamini As S  6-1  
 05/10/2018  Leut United  Zvk Tongeren  5-0 (F1)  
 05/10/2018  Zvk Zonhoven  VKM Godsheide S  7-4  
 03/10/2018  Zvk Meeuwen S  Zvc United Wellen S1  2-2 pen. 2-0  
 15/10/2018  Futsal Atlas Maaseik  Goodfellas Bocholt  6-4  
 05/10/2018  Zvk Lenaerts Zutendaal  Futsalvo Diepenbeek  4-3  
 05/10/2018  La Squadra Maasmechelen  Futsal Acli Beverlo  5-3  
 03/10/2018  Fcutsal La Cantina Houthalen  Olympique Opglabbeek  5-3  
 05/10/2018  Zvc United Wellen S3  Lfc Sealgroup Lommel  5-0 (F1)  
 05/10/2018  Cribo Dilsen  zvc Saint-Jean Tongeren  4-1  
 05/10/2018  Zvc Panna Tongeren  Onbetong Tongeren S1  0-5 (F1)  
 05/10/2018  Bozzjeng Trap. Maasmech.  Futsal Santos Houthalen  8-5  
 05/10/2018  Cara '16 Genk  Lindenhof Zutendaal S  6-5  
 05/10/2018  La Baracca Lindeman  t Raedhuys Kortessem  9-5  
 05/10/2018  Fc Gonul Eisden Spor  Futsal Real Tongeren  5-5 pen. 2-3  
 01/10/2018  Zvk Totten Ham  Kaemelsheuvel Dilsen  1-4  
 05/10/2018  Calcio IB Genk  Fc Dynamic Houthalen  6-8  
 05/10/2018  Fc Mini Star Genk  Futsal Ter Donk Zonhoven  8-6  
 05/10/2018  Boca's Veldwezelt  Futsal United Bilzen  3-3 pen. 3-2  
 05/10/2018  Futsal 67 Paal  Futsal Rekem  0-4  
 03/10/2018  The Corner Beringen  Berkenbos United  5-12  
 03/10/2018  't Vlietje Ham  Zvc United Heers  5-0 (F1)  
 05/10/2018  Trefpunt Maasmechelen  Zvk Cafetaria DKK Halen  3-5  
 05/10/2018  Rfck Genk  Calcio Napoli Lummen  1-6  
 01/10/2018  Dozie Boys Lummen  Zvk Azzurri Genk  4-4 pen. 3-2  
 05/10/2018  Limburgse Futsal Genk  Devrekspor 67 Houthalen  7-0  
 05/10/2018  Futsal Kortessem  Liko Genk  1-14  
 03/10/2018  Borussia Gingelom S  Zvk Gelko Eisden Dorp S  3-3 pen. 2-1  
 03/10/2018  Zvk Hasselt Store  Vkm Godsheide  5-0 (F1)  
 05/10/2018  Vhc United Houthalen  Zvk Alken S2    
 05/10/2018  Zvc Zamivo Tongeren  Fc Flipper Maasmechelen  6-7  
 05/10/2018  Zvc Moendess Kortessem  Racing Pelt Overpelt  5-0 (F1)  
 05/10/2018  BMAChines Houthalen  Geleeg Leopoldsburg S  3-10  
 05/10/2018  Zvc Qutex Lanaken  Zv Grote Brogel†  5-8  
 05/10/2018  Lagossa Bree  Zvc Eigenbilzen S  3-3 pen. 5-4  
 05/10/2018  Zvk Alken S1  De Okkernoten Kuringen  4-5  
 05/10/2018  La Baracca Maasmechelen  Zvc Courselle Koersel  5-1  
 04/10/2018  Blokhut Hoepertingen  Il Mondo Paal  0-7  
 01/10/2018  2529 Genea '80 Lummen  Zvc Boca's Borlo  2-2 pen. 3-2  
 05/10/2018  Bvb Borus. Maasmech.  Zvk Carrera Dilsen  5-4  
 01/10/2018  Excel. Leopoldsburg  De Schom Genk  4-6  
 05/10/2018  Bozzjeng Tr. Maasmechelen S  Futsal Santos Houthalen  8-5  

 Ronde 3
 29/10/2018  PES PEER 07  LA SQUADRA MAASMECHELEN  4-4 pen. 3-1  
 02/11/2018  IL TARTUFO HEUSDEN  FUTSAL LA CANTINA HOUTHALEN  1-1 pen. 3-2  
 31/10/2018  DE MEIR NOSSA TONGEREN  ZVC UNITED WELLEN S3  8-2  
 02/11/2018  ZVK CRIBO DILSEN  ZVC RIEMST '14  1-7  
 02/11/2018  OLYMPIA LUMMEN  ONBETONG TONGEREN S1  7-2  
 29/10/2018  ZVC UNITED WELLEN S2  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  1-5  
 02/11/2018  PIBO HOESELT S  CARA '16 GENK  0-7  
 29/10/2018  ZVC SCHULEN  LA BARACCA LINDEMAN  5-7  
 02/11/2018  YELLOW RED BOYS HASSELT  FUTSAL REAL TONGEREN  6-5  
 29/10/2018  RACING MAASMECHELEN  KAEMELSHEUVEL DILSEN  5-4  
 29/10/2018  SPARTAK EKSEL  FC DYNAMIC HOUTHALEN  7-1  
 16/11/2018  Z.V.C. EIGENBILZEN  FC MINI STAR GENK    
 02/11/2018  ZVK ALKEN S3  BOCA'S VELDWEZELT  2-12  
 31/10/2018  ZVK LEUT UNITED  FUTSAL REKEM  0-5 (F1)  
 29/10/2018  ZVK ZONHOVEN  BERKENBOS UNITED  13-5  
 31/10/2018  ZVK MEEUWEN S  I.S.C. VLIETJE HAM  2-0  
 02/11/2018  FUTSAL ATLAS MAASEIK  ZVK CAFETARIA DKK HALEN  7-0  
 02/11/2018  ZVK LENAERTS ZUTENDAAL  CALCIO NAPOLI BERINGEN  2-3  
 02/11/2018  ZVC LAGOSSA BREE  LIMBURGSE FUTSAL GENK  7-2  
 29/10/2018  DE OKKERNOTEN KURINGEN  LIKO GENK  5-17  
 29/10/2018  LA BARACCA MAASMECHELEN  BORUSSIA GINGELOM S  5-0 (F1)  
 09/11/2018  ZVK IL MONDO PAAL  ZVK HASSELT STORE    
 29/10/2018  GENEA '80 LUMMEN  ZVK ALKEN S2  10-3  
 29/10/2018  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  FC FLIPPER MAASMECHELEN  6-4  
 02/11/2018  DE SCHOM GENK  ZVC MOENDEZZ KORTESSEM  5-0 (F1)  
 31/10/2018  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN S  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG S  7-2  

 Ronde 4
 03/12/2018  PES PEER 07  FUTSAL REKEM  3-5  
 03/12/2018  ZVK ZONHOVEN  IL TARTUFO HEUSDEN  3-7  
 05/12/2018  BOCA'S VELDWEZELT  FUTSAL UNITED BOXBERG GENK  4-6  
 12/12/2018  ZVK MEEUWEN S  DE MEIR NOSSA TONGEREN  2-9  
 07/12/2018  ZVC RIEMST '14  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  5-6  
 07/12/2018  ZVC LAGOSSA BREE  Z.V.C. EIGENBILZEN  5-15  
 03/12/2018  SPARTAK EKSEL  FUTSAL ATLAS MAASEIK  0-5 (F1)  
 07/12/2018  LIKO GENK  ZVK 'T SIEBELKE HOESELT  9-4  
 03/12/2018  RACING MAASMECHELEN  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  9-0  
 05/12/2018  DE SCHOM GENK  CALCIO NAPOLI BERINGEN  2-1  
 07/12/2018  OLYMPIA LUMMEN  YELLOW RED BOYS HASSELT  1-9  
 03/12/2018  MV DOZIE BOYS LUMMEN  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  4-7  
 03/12/2018  GENEA '80 LUMMEN  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  4-6  
 05/12/2018  ZVK IL MONDO PAAL  CARA '16 GENK  4-9  
 03/12/2018  LA BARACCA LINDEMAN  LA BARACCA MAASMECHELEN  2-5  

 Ronde 5
 28/12/2018  FUTSAL REKEM  ONBETONG TONGEREN  6-3  
 02/01/2019  LA BARACCA MAASMECHELEN  ZVC RENOLIM BORGLOON  3-5  
 02/01/2019  IL TARTUFO HEUSDEN  FUTSAL LL SI HEUSDEN-ZOLDER  5-5 pen. 3-2  
 02/01/2019  DE SCHOM GENK  ZVC UNITED WELLEN  2-8  
 04/01/2019  FUTSAL UNITED BOXBERG GENK  ZVK MEEUWEN  2-4  
 02/01/2019  YELLOW RED BOYS HASSELT  ZVC UNITED BEVERLO  5-12  
 09/01/2019  DE MEIR NOSSA TONGEREN  RSC SDM KOERSEL  2-7  
 04/01/2019  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  ZVK AUTO 5 GENK  2-5  
 14/01/2019  RACING MAASMECHELEN  FL ZUTENDAAL  3-3  
 25/01/2019  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  ZVK ALKEN  7-5  
 04/01/2019  LIKO GENK  PIBO HOESELT  1-8  
 03/01/2019  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  CARA '16 GENK  5-4  
 07/01/2019  FUTSAL ATLAS MAASEIK  Z.V.C. EIGENBILZEN  6-3  

 1/8 finale
 30/01/2019  FUTSAL REKEM  FUTSAL ATLAS MAASEIK  3-3 pen. 3-2  
 20/02/2019  IL TARTUFO HEUSDEN  RSC SDM KOERSEL  0-2  
 25/01/2019  ZVK MEEUWEN  ZVC UNITED BEVERLO  5-0  
 22/02/2019  FL ZUTENDAAL  PIBO HOESELT  1-3  
 01/02/2019  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  5-5  
 01/02/2019  ZVC RENOLIM BORGLOON  ZVK GELKO EISDEN-DORP  3-3 pen. 5-4  
 25/01/2019  ZVC UNITED WELLEN  FS GELKO HASSELT  3-5   Match Report
 01/02/2019  ZVK AUTO 5 GENK  ZVK CELTIC HOUTHALEN '94  2-2 pen. 1-2  

 1/4 finale
 13/03/2019  FUTSAL REKEM  ZVK CELTIC HOUTHALEN '94  0-3  
 20/03/2019  RSC SDM KOERSEL  ZVK MEEUWEN  2-3  
 11/03/2019  PIBO HOESELT  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  3-5  
 27/02/2019  ZVC RENOLIM BORGLOON  FS GELKO HASSELT  2-4   Match Report

 1/2 finale
 12/04/2019  ZVK CELTIC HOUTHALEN '94  FS GELKO HASSELT  1-7  
 22/04/2019  ZVK MEEUWEN  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  2-0  

 Finale
 12/05/2019  FS GELKO HASSELT  ZVK MEEUWEN  9-2   Match Report