NIEUW
 ZOEKEN
 
 NIEUWS  
MEEST GELEZEN
 NIEUWS  
 ENQUETES  
 UITSLAGEN
BELGIE
update : 18-09-2019
ANTWERPEN
update : 18-09-2019
LIMBURG
update : 18-09-2019
OOST-VLAANDEREN
update : 18-09-2019
 LAATSTE UITSLAGEN  BELGIE  AFDRUKKEN

BEKERS
 Round 1  06-09-2019  19:00  FORTUNA LINDENHOF ZUTENDAAL  FUTSAL TEAM AALST  5-8  
 Round 1  06-09-2019  20:00  DEFRA CARS GRACE HOLLOGNE  ZVK MEEUWEN    
 Round 1  06-09-2019  20:00  TEAMCENTER WAASLAND BELSELE  FUTSAL TEAM CHARLEROI  2-13  
 Round 1  06-09-2019  20:00  ZVC SICILIA F.C.  FUTSAL CSA AUVELAIS  PP  
 Round 1  06-09-2019  20:00  ZVC VIJVERHOF ERPE-MERE  ZVK EISDEN-DORP  2-11  
 Round 1  06-09-2019  20:15  FUTSAL TEAM JUMET  FUTSAL BESIKTAS GENT  2-3  
 Round 1  06-09-2019  21:00  RACING MAASMECHELEN  FUTSAL DEVELOPMENT JUPRELLE  3-3 pen. 3-4  
 Round 1  06-09-2019  21:15  CELTIC AV. CHATELINEAU  CB FUTSAL JETTE BXL CAP  4-7  
 Round 1  06-09-2019  21:15  CIMBOM LEDEBERG  ZVC EL CLASSICO  0-3  
 Round 1  06-09-2019  21:15  FT ONBETONG PANNA TONGEREN  LA SQUADRA MOUSCRON  0-6  
 Round 1  06-09-2019  21:15  SPARTAK GENT  ZVC LAZIO LEDE  2-2 pen. 4-5  
 Round 1  06-09-2019  21:15  RSC SDM KOERSEL  FS MOFA HASSELT  5-6  
 Round 1  06-09-2019  21:15  MFC OLYMPIC BOYS FRASNES  ZVC UNITED WELLEN  3-3 pen. 3-1  
 Round 1  06-09-2019  21:15  ZVK ALKEN  PHOENIX FOREST  7-4  
 Round 1  06-09-2019  21:15  ZVK AUTO 5 GENK  SPORTING LODELINSART  9-3  
 Round 1  06-09-2019  21:15  ALBACARS FUTSAL BERCHEM  FUTSAL PROJECT AARSCHOT  3-4  
 Round 1  06-09-2019  21:15  FULL GENK  FC INTER HUY  3-3 pen. 4-5  
 Round 1  06-09-2019  21:15  ANDERLECHT BRAINE BLACK EAGLES  ZVC RENOLIM BORGLOON  4-10  
 Round 1  06-09-2019  21:15  ZVC SOLONA RANST  FUTSAL TOPSPORT ANTWERPEN  0-21  
 Round 1  06-09-2019  21:15  PIBO HOESELT  FUTSAL PROJECT HALLE-GOOIK  3-7  
 Round 1  06-09-2019  21:15  UNITED '76 SCHOTEN  FUTSAL ACADEMY ANTWERPEN  5-5 pen. 4-3  
 Round 1  06-09-2019  21:15  FUTSAL ATLAS MAASEIK  FT HOUTHALEN LA BARACCA  2-8  
 Round 1  06-09-2019  21:15  ZVC FUTSAL FATANI  REAL NOORDERWIJK  1-2  
 Round 1  06-09-2019  21:15  THE EAGLES BRUSSELS  ZVC UNITED BEVERLO  PP  
 Round 1  06-09-2019  21:15  IL TARTUFO HEUSDEN  BSEP FUTSAL MORLANWELZ  2-6  
 Round 1  06-09-2019  21:15  Z.V.C. EIGENBILZEN  BOURAZA MEDINA BRUXELLES  7-2  
 Round 1  06-09-2019  21:15  UNO FC ANTWERPEN  PROOST LIERSE  0-5 (F1)  
 Round 1  06-09-2019  21:15  FUTSAL REKEM  FP VEIDEC ARB HAMME  3-3 pen. 3-1  
 Round 1  06-09-2019  22:00  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  RAAL LA LOUVIERE FUTSAL  2-4  
 Round 1  06-09-2019  22:00  ZVC HAHMJA GENT  K.K. MALLE-BEERSE  4-10  
 Round 1  06-09-2019  22:00  FUTSAL AZ WAREGEM  FUTSAL MY-CARS ROSELIES  2-10  

AFDELING 1
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:30   -  

AFDELING 2A
 13-09-2019  21:00   -  
 13-09-2019  21:20   -  
 13-09-2019  21:30   -  
 13-09-2019  21:30   -  
 13-09-2019  22:00   -  
 13-09-2019  22:00   -  

AFDELING 2B
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:20   -  
 13-09-2019  21:30   -  

AFDELING 2C
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:15   -  
 13-09-2019  21:30   -  
 13-09-2019  21:30   -  
 13-09-2019  21:35   -  

AFDELING DA
 08-09-2019  17:00  2 - 6 
 08-09-2019  20:00   -  AMC
 15-09-2019  11:00   -  
 15-09-2019  15:30   -  
 15-09-2019  17:00   -  

AFDELING U21/1
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  

AFDELING U21/2A
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  21:00   -  
 16-09-2019  21:45   -  

AFDELING U21/2B
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:15   -  

AFDELING U21/2C
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:00   -  
 13-09-2019  20:15   -  
 13-09-2019  20:30   -