LAATSTE UITSLAGEN  BELGIE printAFDRUKKEN

AFDELING 1
 14-09-2018  21:15  ZVK Celtic Houthalen '94 A  Futsal Team Charleroi A  2 - 8 
 14-09-2018  21:15  FS Gelko Hasselt A  ZVK Gelko Eisden-Dorp A  3 - 1 
 14-09-2018  21:15  F.P. Halle-Gooik A  La Squadra Mouscron A  12 - 1 
 14-09-2018  21:15  Futsal Topsport Antwerpen A  K.K. Malle-Beerse A  2 - 5 
 14-09-2018  21:15  SAV Futsal Morlanwelz A  Real Noorderwijk A  3 - 3 
 14-09-2018  21:30  Futsal My-Cars Roselies A  Proost Lierse A  0 - 0 
 21-09-2018  21:15  K.K. Malle-Beerse A  F.P. Halle-Gooik A  0 - 3 
 21-09-2018  21:15  Futsal Team Charleroi A  SAV Futsal Morlanwelz A  2 - 6 
 21-09-2018  21:15  La Squadra Mouscron A  FS Gelko Hasselt A  3 - 3 
 21-09-2018  21:15  Real Noorderwijk A  Futsal Topsport Antwerpen A  3 - 7 
 21-09-2018  21:15  Proost Lierse A  ZVK Celtic Houthalen '94 A  2 - 0 
 21-09-2018  21:30  ZVK Gelko Eisden-Dorp A  Futsal My-Cars Roselies A  7 - 4 

AFDELING 2A
 14-09-2018  21:15  The Eagles Brussels A  Futsal Saint-Gilles A   -  AMC
 14-09-2018  21:15  Futsal Courcelles A  Futsal Besiktas Gent A  5 - 6 
 14-09-2018  21:15  Sporting Lodelinsart A  CB Futsal Jette Bxl Cap A  2 - 6 
 14-09-2018  21:20  And Braine Black Eagles A  Junkie's Futsal Boussu A  5 - 4 
 14-09-2018  21:30  Carolo Team Charleroi A  RAAL La Louvière Futsal A  0 - 5 
 14-09-2018  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes A  Bouraza Medina Bruxelles A  11 - 7 
 21-09-2018  21:15  Futsal Saint-Gilles A  MFC Ol. Boys Frasnes A   -  AMC
 21-09-2018  21:15  Celtic AV Chatelineau A  The Eagles Brussels A  20 - 4 
 21-09-2018  21:20  CB Futsal Jette Bxl Cap A  Futsal Courcelles A  3 - 6 
 21-09-2018  21:30  Bouraza Medina Bruxelles A  Carolo Team Charleroi A  9 - 3 
 21-09-2018  22:00  RAAL La Louvière Futsal A  And Braine Black Eagles A  5 - 4 
 21-09-2018  22:15  Junkie's Futsal Boussu A  Sporting Lodelinsart A  7 - 6 

AFDELING 2B
 14-09-2018  21:15  RSC SDM Koersel A  ZVK Meeuwen A  5 - 6 
 14-09-2018  21:15  Onbetong UKM Tongeren A  F. Lindenhof Zutendaal A  4 - 2 
 14-09-2018  21:15  Futsal LL SI Heusden-Zolder A  United '76 Schoten A  6 - 7 
 14-09-2018  21:15  Zvk auto5 Genk A  ZVC United Wellen A  2 - 1 
 14-09-2018  21:30  Pibo Hoeselt A  ZVC United Beverlo A  1 - 6 
 14-09-2018  22:00  ZVK Alken A  FC Inter Huy A  6 - 1 
 21-09-2018  21:15  ZVK Meeuwen A  ZVK Alken A  6 - 2 
 21-09-2018  21:15  ZVC United Beverlo A  Futsal LL SI Heusden-Zolder A  5 - 1 
 21-09-2018  21:15  ZVC United Wellen A  Onbetong UKM Tongeren A  4 - 2 
 21-09-2018  21:20  United '76 Schoten A  RSC SDM Koersel A  12 - 4 
 21-09-2018  21:45  F. Lindenhof Zutendaal A  ZVC Renolim Borgloon A  4 - 8 

AFDELING 3A
 14-09-2018  21:00  Futsal United Boxberg Genk A  Carolo Team Charleroi S   -  AMC
 14-09-2018  21:15  Defra Cars Grace Hollogne A  Real Ardans Okegem A  7 - 5 
 14-09-2018  21:15  Albacars Futsal Berchem A  ZVK 't Siebelke Hoeselt A  6 - 6 
 14-09-2018  21:15  ZVC Geleeg Leopoldsburg A  ZVC Solona Ranst A  3 - 5 
 21-09-2018  20:00  Carolo Team Charleroi S  Albacars Futsal Berchem A   -  AMC
 21-09-2018  20:00  ZVK 't Siebelke Hoeselt A  ZVC Geleeg Leopoldsburg A  6 - 7 
 21-09-2018  21:15  ZVC Solona Ranst A  Defra Cars Grace Hollogne A  11 - 5 
 21-09-2018  21:30  Real Ardans Okegem A  Futsal United Boxberg Genk A  5 - 5 

AFDELING U21/1
 14-09-2018  20:00  SAV Futsal Morlanwelz A  Real Noorderwijk A  2 - 3 
 14-09-2018  20:00  F.P. Halle-Gooik A  La Squadra Mouscron A  7 - 1 
 14-09-2018  20:00  Futsal Topsport Antwerpen A  K.K. Malle-Beerse A  4 - 1 
 14-09-2018  20:00  ZVK Celtic Houthalen '94 A  Futsal Team Charleroi A  1 - 4 
 14-09-2018  20:00  FS Gelko Hasselt A  ZVK Gelko Eisden-Dorp A  2 - 5 
 14-09-2018  20:00  Futsal My-Cars Roselies A  Proost Lierse A  3 - 1 
 21-09-2018  20:00  K.K. Malle-Beerse A  F.P. Halle-Gooik A  5 - 1 
 21-09-2018  20:00  Real Noorderwijk A  Futsal Topsport Antwerpen A  2 - 5 
 21-09-2018  20:00  Proost Lierse A  ZVK Celtic Houthalen '94 A  3 - 1 
 21-09-2018  20:00  La Squadra Mouscron A  FS Gelko Hasselt A  1 - 1 
 21-09-2018  20:00  Futsal Team Charleroi A  SAV Futsal Morlanwelz A  6 - 1 
 21-09-2018  20:15  ZVK Gelko Eisden-Dorp A  Futsal My-Cars Roselies A   -  ST

AFDELING U21/2A
 14-09-2018  20:00  The Eagles Brussels A  Futsal Saint-Gilles A   -  AMC
 14-09-2018  20:00  Futsal Courcelles A  Futsal Besiktas Gent A  0 - 8 
 14-09-2018  20:00  And Braine Black Eagles A  Junkie's Futsal Boussu A  3 - 3 
 14-09-2018  20:00  Sporting Lodelinsart A  CB Futsal Jette Bxl Cap A  1 - 5 
 14-09-2018  20:15  Carolo Team Charleroi A  RAAL La Louvière Futsal A  2 - 1 
 14-09-2018  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes A  Bouraza Medina Bruxelles A  7 - 4 
 21-09-2018  20:00  Futsal Saint-Gilles A  MFC Ol. Boys Frasnes A   -  AMC
 21-09-2018  20:00  Bouraza Medina Bruxelles A  Carolo Team Charleroi A  1 - 1 
 21-09-2018  20:00  CB Futsal Jette Bxl Cap A  Futsal Courcelles A  6 - 0 
 21-09-2018  20:00  Celtic AV Chatelineau A  The Eagles Brussels A  6 - 0 
 21-09-2018  21:00  RAAL La Louvière Futsal A  And Braine Black Eagles A  6 - 2 
 21-09-2018  21:10  Junkie's Futsal Boussu A  Sporting Lodelinsart A  8 - 2 

AFDELING U21/2B
 14-09-2018  20:00  RSC SDM Koersel A  ZVK Meeuwen A  6 - 4 
 14-09-2018  20:00  Onbetong UKM Tongeren A  F. Lindenhof Zutendaal A  5 - 0 F1
 14-09-2018  20:00  Futsal LL SI Heusden-Zolder A  United '76 Schoten A  2 - 2 
 14-09-2018  20:00  Zvk auto5 Genk A  ZVC United Wellen A  4 - 3 
 14-09-2018  20:30  Pibo Hoeselt A  ZVC United Beverlo A  1 - 3 
 14-09-2018  20:45  ZVK Alken A  FC Inter Huy A  3 - 2 
 21-09-2018  20:00  United '76 Schoten A  RSC SDM Koersel A  6 - 3 
 21-09-2018  20:00  ZVK Meeuwen A  ZVK Alken A  3 - 4 
 21-09-2018  20:00  ZVC United Beverlo A  Futsal LL SI Heusden-Zolder A  3 - 4 
 21-09-2018  20:00  ZVC United Wellen A  Onbetong UKM Tongeren A  17 - 1 
 21-09-2018  20:30  F. Lindenhof Zutendaal A  ZVC Renolim Borgloon A  0 - 8