LAATSTE UITSLAGEN  BELGIE printAFDRUKKEN

BEKERS
 Round 2  05-11-2018  21:15  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  FUTSAL BESIKTAS GENT  6-6 pen. 2-1
 Round 2  05-11-2018  21:30  CB FUTSAL JETTE BXL CAP  FUTSAL LL SI HEUSDEN-ZOLDER  4-2

AFDELING 1
 09-11-2018  21:15  Real Noorderwijk A  Futsal Team Charleroi A  5 - 6 
 09-11-2018  21:15  K.K. Malle-Beerse A  Proost Lierse A  3 - 3 
 09-11-2018  21:15  ZVK Celtic Houthalen '94 A  La Squadra Mouscron A  4 - 8 
 09-11-2018  21:15  Futsal Topsport Antwerpen A  FS Gelko Hasselt A  8 - 1 
 09-11-2018  21:30  Futsal My-Cars Roselies A  F.P. Halle-Gooik A  0 - 6 
 09-11-2018  21:30  ZVK Gelko Eisden-Dorp A  SAV Futsal Morlanwelz A  10 - 6 
 16-11-2018  21:15  Real Noorderwijk A  Futsal My-Cars Roselies A   -  
 16-11-2018  21:15  SAV Futsal Morlanwelz A  FS Gelko Hasselt A   -  
 16-11-2018  21:15  Futsal Team Charleroi A  K.K. Malle-Beerse A   -  
 16-11-2018  21:15  ZVK Celtic Houthalen '94 A  ZVK Gelko Eisden-Dorp A   -  
 16-11-2018  21:15  Proost Lierse A  La Squadra Mouscron A   -  

AFDELING 2A
 09-11-2018  21:15  Sporting Lodelinsart A  Carolo Team Charleroi A  5 - 3 
 09-11-2018  21:15  Celtic AV Chatelineau A  Bouraza Medina Bruxelles A  5 - 6 
 09-11-2018  21:15  The Eagles Brussels A  And Braine Black Eagles A  4 - 7 
 09-11-2018  21:15  Futsal Saint-Gilles A  Carolo Team Charleroi A   -  AMC
 09-11-2018  21:20  CB Futsal Jette Bxl Cap A  Junkie's Futsal Boussu A  11 - 5 
 09-11-2018  21:30  Futsal Besiktas Gent A  RAAL La Louvière Futsal A  5 - 4 
 09-11-2018  21:45  MFC Ol. Boys Frasnes A  Futsal Courcelles A  4 - 4 
 16-11-2018  21:20  CB Futsal Jette Bxl Cap A  MFC Ol. Boys Frasnes A   -  
 16-11-2018  21:30  Bouraza Medina Bruxelles A  Futsal Saint-Gilles A   -  AMC
 16-11-2018  21:30  Carolo Team Charleroi A  The Eagles Brussels A   -  
 16-11-2018  21:30  Sporting Lodelinsart A  Futsal Courcelles A   -  
 16-11-2018  21:45  Junkie's Futsal Boussu A  Futsal Besiktas Gent A   -  
 16-11-2018  22:00  RAAL La Louvière Futsal A  Celtic AV Chatelineau A   -  

AFDELING 2B
 09-11-2018  21:00  F. Lindenhof Zutendaal A  ZVK Meeuwen A  0 - 4 
 09-11-2018  21:15  ZVC United Beverlo A  RSC SDM Koersel A  11 - 2 
 09-11-2018  21:15  Futsal LL SI Heusden-Zolder A  Onbetong UKM Tongeren A  6 - 4 
 09-11-2018  21:15  ZVC United Wellen A  FC Inter Huy A  9 - 1 
 09-11-2018  21:15  ZVC Renolim Borgloon A  Zvk auto5 Genk A  4 - 1 
 09-11-2018  21:30  Pibo Hoeselt A  ZVK Alken A  9 - 2 
 16-11-2018  21:15  Zvk auto5 Genk A  Onbetong UKM Tongeren A   -  
 16-11-2018  21:15  ZVC United Wellen A  Futsal LL SI Heusden-Zolder A   -  
 16-11-2018  21:15  FC Inter Huy A  F. Lindenhof Zutendaal A   -  
 16-11-2018  21:15  RSC SDM Koersel A  Pibo Hoeselt A   -  
 16-11-2018  21:20  United '76 Schoten A  ZVC United Beverlo A   -  
 16-11-2018  22:00  ZVK Alken A  ZVC Renolim Borgloon A   -  

AFDELING 3A
 09-11-2018  20:00  Carolo Team Charleroi S  Defra Cars Grace Hollogne A   -  AMC
 09-11-2018  21:15  Albacars Futsal Berchem A  Futsal United Boxberg Genk A  5 - 5 
 09-11-2018  21:30  ZVC Geleeg Leopoldsburg A  Real Ardans Okegem A  11 - 4 
 16-11-2018  21:15  ZVC Solona Ranst A  ZVK 't Siebelke Hoeselt A   -  
 16-11-2018  21:15  Defra Cars Grace Hollogne A  Futsal United Boxberg Genk A   -  
 16-11-2018  21:45  ZVC Geleeg Leopoldsburg A  Carolo Team Charleroi S   -  AMC

AFDELING U21/1
 09-11-2018  20:00  Futsal My-Cars Roselies A  F.P. Halle-Gooik A  1 - 4 
 09-11-2018  20:00  Real Noorderwijk A  Futsal Team Charleroi A  2 - 4 
 09-11-2018  20:00  K.K. Malle-Beerse A  Proost Lierse A  3 - 4 
 09-11-2018  20:00  Futsal Topsport Antwerpen A  FS Gelko Hasselt A  8 - 1 
 09-11-2018  20:00  ZVK Celtic Houthalen '94 A  La Squadra Mouscron A   -  
 09-11-2018  20:15  ZVK Gelko Eisden-Dorp A  SAV Futsal Morlanwelz A  2 - 0 
 16-11-2018  20:00  SAV Futsal Morlanwelz A  FS Gelko Hasselt A   -  
 16-11-2018  20:00  ZVK Celtic Houthalen '94 A  ZVK Gelko Eisden-Dorp A   -  
 16-11-2018  20:00  Real Noorderwijk A  Futsal My-Cars Roselies A   -  
 16-11-2018  20:00  Proost Lierse A  La Squadra Mouscron A   -  
 16-11-2018  20:00  Futsal Team Charleroi A  K.K. Malle-Beerse A   -  

AFDELING U21/2A
 09-11-2018  20:00  Sporting Lodelinsart A  Carolo Team Charleroi A  3 - 7 
 09-11-2018  20:00  Celtic AV Chatelineau A  Bouraza Medina Bruxelles A  3 - 4 
 09-11-2018  20:00  CB Futsal Jette Bxl Cap A  Junkie's Futsal Boussu A  5 - 1 
 09-11-2018  20:00  The Eagles Brussels A  And Braine Black Eagles A  2 - 6 
 09-11-2018  20:00  Futsal Saint-Gilles A  Carolo Team Charleroi A   -  AMC
 09-11-2018  20:10  Futsal Besiktas Gent A  RAAL La Louvière Futsal A  3 - 5 
 09-11-2018  20:20  MFC Ol. Boys Frasnes A  Futsal Courcelles A   -  
 16-11-2018  20:00  Bouraza Medina Bruxelles A  Futsal Saint-Gilles A   -  AMC
 16-11-2018  20:00  CB Futsal Jette Bxl Cap A  MFC Ol. Boys Frasnes A   -  
 16-11-2018  20:00  Sporting Lodelinsart A  Futsal Courcelles A   -  
 16-11-2018  20:15  Carolo Team Charleroi A  The Eagles Brussels A   -  
 16-11-2018  20:30  Junkie's Futsal Boussu A  Futsal Besiktas Gent A   -  
 16-11-2018  21:00  RAAL La Louvière Futsal A  Celtic AV Chatelineau A   -  

AFDELING U21/2B
 09-11-2018  20:00  Futsal LL SI Heusden-Zolder A  Onbetong UKM Tongeren A  11 - 2 
 09-11-2018  20:00  ZVC United Wellen A  FC Inter Huy A  4 - 1 
 09-11-2018  20:00  ZVC Renolim Borgloon A  Zvk auto5 Genk A  1 - 4 
 09-11-2018  20:00  ZVC United Beverlo A  RSC SDM Koersel A  2 - 1 
 09-11-2018  20:15  Pibo Hoeselt A  ZVK Alken A  4 - 3 
 09-11-2018  20:30  F. Lindenhof Zutendaal A  ZVK Meeuwen A   -  AMC
 16-11-2018  20:00  Zvk auto5 Genk A  Onbetong UKM Tongeren A   -  
 16-11-2018  20:00  United '76 Schoten A  ZVC United Beverlo A   -  
 16-11-2018  20:00  FC Inter Huy A  F. Lindenhof Zutendaal A   -  AMC
 16-11-2018  20:00  ZVC United Wellen A  Futsal LL SI Heusden-Zolder A   -  
 16-11-2018  20:00  RSC SDM Koersel A  Pibo Hoeselt A   -  
 16-11-2018  20:45  ZVK Alken A  ZVC Renolim Borgloon A   -