NIEUW
 ZOEKEN
 
 NIEUWS  
MEEST GELEZEN
 NIEUWS  
 ENQUETES  
 CUPS  
update : 25-04-2019
update : 20-05-2019
  BEKER VAN  LIMBURG  AFDRUKKEN

 Ronde 2 
 27/08/2018   21:00  W001   Zvc United Beverlo S  Zvc De Wennel Genk  1-7  
 31/08/2018   20:00  W002   Spw Lanklaar  Sporting Heers  3-1  
 31/08/2018   20:30  W003   Racing Stevoort  Lfc A-Team Lommel S  5-3  
 31/08/2018   21:00  W004   Lfc Sealgroup Lommel S1  Pinanti Opglabbeek  6-4  
 27/08/2018   19:00  W005   Spartak Eksel  Fc Mini Star Genk S  7-1  
 31/08/2018   21:00  W006   Zvk Alken S3  Futsal Project Hasselt  5-0 (F1)  
 31/08/2018   21:00  W007   Vkm Godsheide S  ZVC Fortuna Landen  4-2  
 31/08/2018   21:00  W008   Futsal Atlas Maaseik  Zvc Napoli Rekem  4-1  
 31/08/2018   20:00  W009   Futsal Acli Beverlo  Seleçao Hoeselt  7-2  
 31/08/2018   19:00  W010   Zvc United Wellen S3  Borussia Gingelom  8-4  
 30/08/2018   20:30  W011   Onbetong Tongeren S1  Panters Futsal Hasselt  5-2  
 29/08/2018   20:00  W012   United Paal  Cara '16 Genk  1-9  
 31/08/2018   20:00  W013   Liko Genk S  Futsal Real Tongeren  4-5  
 31/08/2018   20:30  W014   Calcio IB Genk  Lfc Sealgroup Lommel S2  5-4  
 31/08/2018   22:00  W015   Chelsea As S  Futsal United Bilzen  0-5 (F1)  
 29/08/2018   21:00  W016   The Corner Beringen  Genclerbirligi Dilsen  5-4  
 31/08/2018   21:00  W017   Zvk Cafetaria DKK Halen  Fs Celebration Houthalen  6-4  
 31/08/2018   19:30  W018   Zvk Celtic Borgloon  Rfck Genk  2-9  
 31/08/2018   20:00  W019   YTMT Mech. a/d Maas  Devrekspor 67 Houthalen  4-8  
 29/08/2018   21:00  W020   Borussia Gingelom S  Galatasaray Maasmechelen  8-2  
 31/08/2018   21:00  W021   Vkm Godsheide  Zvc Fortuna Landen  4-2  
 27/08/2018   20:00  W022   Zvc Zamivo Tongeren  Kiemini Hasselt  6-2  
 31/08/2018   20:35  W023   Geleeg Leopoldsburg S  Il Giardino Lummen  7-3  
 27/08/2018   20:00  W024   Zvc Qutex Lanaken  Zvk Nidi's Tongeren  3-3 pen. 5-4  
 27/08/2018   19:30  W025   De Okkernoten Kuringen  Zvc Sledderlo  8-4  
 29/08/2018   19:30  W026   Borussia Beringen  Blokhut Hoepertingen  2-4  
 31/08/2018   21:00  W027   Futsal Acli Beverlo S  Zvk Carrera Dilsen  2-4  
 31/08/2018   21:00  W028   Amici Genk FC  Fc Turquoise Beringen  2-5  

 Ronde 1
 27/08/2018   21:00  W001   Zvc United Beverlo S  Zvc De Wennel Genk  1-7  
 31/08/2018   20:00  W002   Spw Lanklaar  Sporting Heers  3-1  
 31/08/2018   20:30  W003   Racing Stevoort  Lfc A-Team Lommel S  5-3  
 31/08/2018   21:00  W004   Lfc Sealgroup Lommel S1  Pinanti Opglabbeek  6-4  
 27/08/2018   19:00  W005   Spartak Eksel  Fc Mini Star Genk S  7-1  
 31/08/2018   21:00  W006   Zvk Alken S3  Futsal Project Hasselt  5-0 (F1)  
 31/08/2018   21:00  W007   Vkm Godsheide S  ZVC Fortuna Landen  4-2  
 31/08/2018   21:00  W008   Futsal Atlas Maaseik  Zvc Napoli Rekem  4-1  
 31/08/2018   20:00  W009   Futsal Acli Beverlo  Seleçao Hoeselt  7-2  
 31/08/2018   19:00  W010   Zvc United Wellen S3  Borussia Gingelom  8-4  
 30/08/2018   20:30  W011   Onbetong Tongeren S1  Panters Futsal Hasselt  5-2  
 29/08/2018   20:00  W012   United Paal  Cara '16 Genk  1-9  
 31/08/2018   20:00  W013   Liko Genk S  Futsal Real Tongeren  4-5  
 31/08/2018   20:30  W014   Calcio IB Genk  Lfc Sealgroup Lommel S2  5-4  
 31/08/2018   22:00  W015   Chelsea As S  Futsal United Bilzen  0-5 (F1)  
 29/08/2018   21:00  W016   The Corner Beringen  Genclerbirligi Dilsen  5-4  
 31/08/2018   21:00  W017   Zvk Cafetaria DKK Halen  Fs Celebration Houthalen  6-4  
 31/08/2018   19:30  W018   Zvk Celtic Borgloon  Rfck Genk  2-9  
 31/08/2018   20:00  W019   YTMT Mech. a/d Maas  Devrekspor 67 Houthalen  4-8  
 29/08/2018   21:00  W020   Borussia Gingelom S  Galatasaray Maasmechelen  8-2  
 31/08/2018   21:00  W021   Vkm Godsheide  Zvc Fortuna Landen  4-2  
 27/08/2018   20:00  W022   Zvc Zamivo Tongeren  Kiemini Hasselt  6-2  
 31/08/2018   20:35  W023   Geleeg Leopoldsburg S  Il Giardino Lummen  7-3  
 27/08/2018   20:00  W024   Zvc Qutex Lanaken  Zvk Nidi's Tongeren  3-3 pen. 5-4  
 27/08/2018   19:30  W025   De Okkernoten Kuringen  Zvc Sledderlo  8-4  
 29/08/2018   19:30  W026   Borussia Beringen  Blokhut Hoepertingen  2-4  
 31/08/2018   21:00  W027   Futsal Acli Beverlo S  Zvk Carrera Dilsen  2-4  
 31/08/2018   21:00  W028   Amici Genk FC  Fc Turquoise Beringen  2-5  

 Ronde 2 
 01/10/2018   21:00  W029   Hamini As  Pes Peer '07  3-3 pen. 4-5  
 05/10/2018   20:00  W030   Il Tartufo Heusden  Zvc De Wennel Genk  8-2  
 05/10/2018   20:00  W032  Spw Lanklaar  Zvc Riemst '14  3-12  
 03/10/2018   21:00  W033  Olympia Lummen  Barrier Gerdingen  4-3  
 05/10/2018   19:30  W034  Sporting Genk  Zvc United Wellen S2  0-5 (F1)  
 05/10/2018   19:00  W035  Pibo Hoeselt S  Racing Stevoort  10-1  
 01/10/2018   22:00  W036  Chelsea As  Zvc Schulen  3-5  
 05/10/2018   21:00  W037  Lfc Sealgroup Lommel S1  Yellow Red Boys Hasselt  5-10  
 08/10/2018   22:00  W038  Lfc A-Team Lommel  Racing Maasmechelen  4-6  
 05/10/2018   21:00  W039  De Waerd Bokrijk  Spartak Eksel  0-5 (F1)  
 05/10/2018   19:30  W040  Zvk Het Durrep Overpelt  Zvc Eigenbilzen  4-8  
 05/10/2018   20:15  W041  Zvk Alken S3  Hamini As S  6-1  
 05/10/2018   21:00  W042  Leut United  Zvk Tongeren  5-0 (F1)  
 05/10/2018   22:00  W043  Zvk Zonhoven  VKM Godsheide S  7-4  
 03/10/2018   22:00  W044  Zvk Meeuwen S  Zvc United Wellen S1  2-2 pen. 2-0  
 15/10/2018   20:00  W045  Futsal Atlas Maaseik  Goodfellas Bocholt  6-4  
 05/10/2018   19:00  W046  Zvk Lenaerts Zutendaal  Futsalvo Diepenbeek  4-3  
 05/10/2018   21:00  W047   La Squadra Maasmechelen  Futsal Acli Beverlo  5-3  
 03/10/2018   19:30  W048  Fcutsal La Cantina Houthalen  Olympique Opglabbeek  5-3  
 05/10/2018   19:00  W049  Zvc United Wellen S3  Lfc Sealgroup Lommel  5-0 (F1)  
 05/10/2018   21:00  W050  Cribo Dilsen  zvc Saint-Jean Tongeren  4-1  
 05/10/2018   21:00  W051  Zvc Panna Tongeren  Onbetong Tongeren S1  0-5 (F1)  
 05/10/2018   20:00  W052  Bozzjeng Trap. Maasmech.  Futsal Santos Houthalen  8-5  
 05/10/2018   21:30  W053  Cara '16 Genk  Lindenhof Zutendaal S  6-5  
 05/10/2018   22:00  W054   La Baracca Lindeman  t Raedhuys Kortessem  9-5  
 05/10/2018   22:00  W055  Fc Gonul Eisden Spor  Futsal Real Tongeren  5-5 pen. 2-3  
 01/10/2018   20:30  W056  Zvk Totten Ham  Kaemelsheuvel Dilsen  1-4  
 05/10/2018   20:30  W057  Calcio IB Genk  Fc Dynamic Houthalen  6-8  
 05/10/2018   21:30  W058  Fc Mini Star Genk  Futsal Ter Donk Zonhoven  8-6  
 05/10/2018   20:00  W059  Boca's Veldwezelt  Futsal United Bilzen  3-3 pen. 3-2  
 05/10/2018   22:00  W060  Futsal 67 Paal  Futsal Rekem  0-4  
 03/10/2018   21:00  W061  The Corner Beringen  Berkenbos United  5-12  
 03/10/2018   19:30  W062  't Vlietje Ham  Zvc United Heers  5-0 (F1)  
 05/10/2018   20:00  W063  Trefpunt Maasmechelen  Zvk Cafetaria DKK Halen  3-5  
 05/10/2018   20:30  W064  Rfck Genk  Calcio Napoli Lummen  1-6  
 01/10/2018   20:00  W065  Dozie Boys Lummen  Zvk Azzurri Genk  4-4 pen. 3-2  
 05/10/2018   19:30  W066  Limburgse Futsal Genk  Devrekspor 67 Houthalen  7-0  
 05/10/2018   21:30  W067  Futsal Kortessem  Liko Genk  1-14  
 03/10/2018   20:15  W068  Borussia Gingelom S  Zvk Gelko Eisden Dorp S  3-3 pen. 2-1  
 03/10/2018   21:00  W069  Zvk Hasselt Store  Vkm Godsheide  5-0 (F1)  
 05/10/2018   19:30  W070  Vhc United Houthalen  Zvk Alken S2    
 05/10/2018   19:30  W071  Zvc Zamivo Tongeren  Fc Flipper Maasmechelen  6-7  
 05/10/2018   20:30  W072  Zvc Moendess Kortessem  Racing Pelt Overpelt  5-0 (F1)  
 05/10/2018   20:00  W073  BMAChines Houthalen  Geleeg Leopoldsburg S  3-10  
 05/10/2018   21:00  W074  Zvc Qutex Lanaken  Zv Grote Brogel   5-8  
 05/10/2018   20:00  W075  Lagossa Bree  Zvc Eigenbilzen S  3-3 pen. 5-4  
 05/10/2018   21:30  W076  Zvk Alken S1  De Okkernoten Kuringen  4-5  
 05/10/2018   20:15  W077   La Baracca Maasmechelen  Zvc Courselle Koersel  5-1  
 04/10/2018   20:30  W078  Blokhut Hoepertingen  Il Mondo Paal  0-7  
 01/10/2018   21:00  W079  2529 Genea '80 Lummen  Zvc Boca's Borlo  2-2 pen. 3-2  
 05/10/2018   22:00  W080  Bvb Borus. Maasmech.  Zvk Carrera Dilsen  5-4  
 01/10/2018   20:00  W081  Excel. Leopoldsburg  De Schom Genk  4-6  
 05/10/2018   20:00  W082  Bozzjeng Tr. Maasmechelen S  Futsal Santos Houthalen  8-5  

 Ronde 3
 29/10/2018   21:00  W083  PES PEER 07  LA SQUADRA MAASMECHELEN  4-4 pen. 3-1  
 02/11/2018   22:00  W084  IL TARTUFO HEUSDEN  FUTSAL LA CANTINA HOUTHALEN  1-1 pen. 3-2  
 31/10/2018   20:00  W085  DE MEIR NOSSA TONGEREN  ZVC UNITED WELLEN S3  8-2  
 02/11/2018   21:00  W086  ZVK CRIBO DILSEN  ZVC RIEMST '14  1-7  
 02/11/2018   20:00  W087  OLYMPIA LUMMEN  ONBETONG TONGEREN S1  7-2  
 29/10/2018   21:30  W088  ZVC UNITED WELLEN S2  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  1-5  
 02/11/2018   19:00  W089  PIBO HOESELT S  CARA '16 GENK  0-7  
 29/10/2018   21:00  W090  ZVC SCHULEN  LA BARACCA LINDEMAN  5-7  
 02/11/2018   22:00  W091  YELLOW RED BOYS HASSELT  FUTSAL REAL TONGEREN  6-5  
 29/10/2018   20:00  W092  RACING MAASMECHELEN  KAEMELSHEUVEL DILSEN  5-4  
 29/10/2018   19:00  W093  SPARTAK EKSEL  FC DYNAMIC HOUTHALEN  7-1  
 16/11/2018   20:00  W094  Z.V.C. EIGENBILZEN  FC MINI STAR GENK    
 02/11/2018   19:45  W095  ZVK ALKEN S3  BOCA'S VELDWEZELT  2-12  
 31/10/2018   21:00  W096  ZVK LEUT UNITED  FUTSAL REKEM  0-5 (F1)  
 29/10/2018   22:00  W097  ZVK ZONHOVEN  BERKENBOS UNITED  13-5  
 31/10/2018   21:00  W098  ZVK MEEUWEN S  I.S.C. VLIETJE HAM  2-0  
 02/11/2018   21:00  W099  FUTSAL ATLAS MAASEIK  ZVK CAFETARIA DKK HALEN  7-0  
 02/11/2018   19:00  W100  ZVK LENAERTS ZUTENDAAL  CALCIO NAPOLI BERINGEN  2-3  
 02/11/2018   20:00  W101  ZVC LAGOSSA BREE  LIMBURGSE FUTSAL GENK  7-2  
 29/10/2018   19:30  W102  DE OKKERNOTEN KURINGEN  LIKO GENK  5-17  
 29/10/2018   21:00  W103  LA BARACCA MAASMECHELEN  BORUSSIA GINGELOM S  5-0 (F1)  
 09/11/2018   21:00  W104  ZVK IL MONDO PAAL  ZVK HASSELT STORE    
 29/10/2018   21:00  W105  GENEA '80 LUMMEN  ZVK ALKEN S2  10-3  
 29/10/2018   22:00  W106  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  FC FLIPPER MAASMECHELEN  6-4  
 02/11/2018   19:30  W107  DE SCHOM GENK  ZVC MOENDEZZ KORTESSEM  5-0 (F1)  
 31/10/2018   22:00  W108  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN S  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG S  7-2  

 Ronde 4
 03/12/2018   21:00  W110  PES PEER 07  FUTSAL REKEM  3-5  
 03/12/2018   22:00  W111  ZVK ZONHOVEN  IL TARTUFO HEUSDEN  3-7  
 05/12/2018   21:15  W112  BOCA'S VELDWEZELT  FUTSAL UNITED BOXBERG GENK  4-6  
 12/12/2018   22:00  W113  ZVK MEEUWEN S  DE MEIR NOSSA TONGEREN  2-9  
 07/12/2018   20:00  W114  ZVC RIEMST '14  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  5-6  
 07/12/2018   20:00  W115  ZVC LAGOSSA BREE  Z.V.C. EIGENBILZEN  5-15  
 03/12/2018   19:00  W116  SPARTAK EKSEL  FUTSAL ATLAS MAASEIK  0-5 (F1)  
 07/12/2018   21:00  W117  LIKO GENK  ZVK 'T SIEBELKE HOESELT  9-4  
 03/12/2018   22:00  W118  RACING MAASMECHELEN  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  9-0  
 05/12/2018   21:30  W119  DE SCHOM GENK  CALCIO NAPOLI BERINGEN  2-1  
 07/12/2018   20:00  W120  OLYMPIA LUMMEN  YELLOW RED BOYS HASSELT  1-9  
 03/12/2018   20:00  W121  MV DOZIE BOYS LUMMEN  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  4-7  
 03/12/2018   22:00  W122  GENEA '80 LUMMEN  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  4-6  
 05/12/2018   21:00  W123  ZVK IL MONDO PAAL  CARA '16 GENK  4-9  
 03/12/2018   20:00  W124  LA BARACCA LINDEMAN  LA BARACCA MAASMECHELEN  2-5  

 Ronde 5
 28/12/2018   20:00  W125  FUTSAL REKEM  ONBETONG TONGEREN  6-3  
 02/01/2019   20:00  W126  LA BARACCA MAASMECHELEN  ZVC RENOLIM BORGLOON  3-5  
 02/01/2019   22:00  W127  IL TARTUFO HEUSDEN  FUTSAL LL SI HEUSDEN-ZOLDER  5-5 pen. 3-2  
 02/01/2019   19:30  W128  DE SCHOM GENK  ZVC UNITED WELLEN  2-8  
 04/01/2019   21:00  W129  FUTSAL UNITED BOXBERG GENK  ZVK MEEUWEN  2-4  
 02/01/2019   19:30  W130  YELLOW RED BOYS HASSELT  ZVC UNITED BEVERLO  5-12  
 09/01/2019   20:00  W131  DE MEIR NOSSA TONGEREN  RSC SDM KOERSEL  2-7  
 04/01/2019   22:00  W132  BOZZJENG TR. MAASMECHELEN  ZVK AUTO 5 GENK  2-5  
 14/01/2019   20:00  W133  RACING MAASMECHELEN  FL ZUTENDAAL  3-3  
 25/01/2019   21:45  W134  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  ZVK ALKEN  7-5  
 04/01/2019   20:00  W135  LIKO GENK  PIBO HOESELT  1-8  
 03/01/2019   22:00  W136  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  CARA '16 GENK  5-4  
 07/01/2019   20:00  W137  FUTSAL ATLAS MAASEIK  Z.V.C. EIGENBILZEN  6-3  

 1/8 finale
 30/01/2019   20:00  W138  FUTSAL REKEM  FUTSAL ATLAS MAASEIK  3-3 pen. 3-2  
 20/02/2019   20:30  W139  IL TARTUFO HEUSDEN  RSC SDM KOERSEL  0-2  
 25/01/2019   21:00  W140  ZVK MEEUWEN  ZVC UNITED BEVERLO  5-0  
 22/02/2019   21:00  W141  FL ZUTENDAAL  PIBO HOESELT  1-3  
 01/02/2019   21:00  W142  ZVC GELEEG LEOPOLDSBURG  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  5-5  
 01/02/2019   19:15  W143  ZVC RENOLIM BORGLOON  ZVK GELKO EISDEN-DORP  3-3 pen. 5-4  
 25/01/2019   21:15  W144  ZVC UNITED WELLEN  FS GELKO HASSELT  3-5   WEDSTRIJD VERSLAG
 01/02/2019   20:30  W145  ZVK AUTO 5 GENK  ZVK CELTIC HOUTHALEN '94  2-2 pen. 1-2  

 1/4 finale
 13/03/2019   20:30  W146  FUTSAL REKEM  ZVK CELTIC HOUTHALEN '94  0-3  
 20/03/2019   20:45  W147  RSC SDM KOERSEL  ZVK MEEUWEN  2-3  
 11/03/2019   20:30  W148  PIBO HOESELT  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  3-5  
 27/02/2019   19:30  W149  ZVC RENOLIM BORGLOON  FS GELKO HASSELT  2-4   WEDSTRIJD VERSLAG

 1/2 finale
 12/04/2019   21:00  w150  ZVK CELTIC HOUTHALEN '94  FS GELKO HASSELT  1-7  
 22/04/2019   18:00  w151  ZVK MEEUWEN  BVB BORUSSIA MAASMECHELEN  2-0  

 Finale
 12/05/2019     W152  FS GELKO HASSELT  ZVK MEEUWEN  9-2   WEDSTRIJD VERSLAG