UITSLAGEN  LIMBURG  AFDELING 3A  print www.futsalbelgium.com

 04-09-2017  20:00  Excelsior Leop.  Yellow Red Boys Hasselt  3 - 4 
 04-09-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Xplicit Hasselt   -  AMC
 08-09-2017  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Mv Dozie Boys Lummen  8 - 2 
 08-09-2017  20:00  Vhc United Houthalen  Hz Real Heusden  7 - 1 
 08-09-2017  20:00  Berkenbos United  Futsal Terdonk Zonhoven  4 - 6 
 08-09-2017  20:00  Primo Zelk  Zvk BMAChines Houthalen  4 - 2 
 11-09-2017  20:00  Hz Real Heusden  Primo Zelk  6 - 4 
 11-09-2017  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Lfc Sealgroup Lommel B  5 - 0 F1
 13-09-2017  20:00  Zvc Schulen  Vhc United Houthalen  2 - 7 
 13-09-2017  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Berkenbos United  3 - 0 
 15-09-2017  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Excelsior Leop.  5 - 2 
 15-09-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Futsal Terdonk Zonhoven  6 - 4 
 15-09-2017  22:00  Xplicit Hasselt  Vkm Godsheide A   -  AMC
 18-09-2017  20:00  Excelsior Leop.  Mv Dozie Boys Lummen  2 - 4 
 18-09-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Hz Real Heusden  5 - 7 
 22-09-2017  20:00  Berkenbos United  Xplicit Hasselt   -  AMC
 22-09-2017  20:00  Primo Zelk  Yellow Red Boys Hasselt  5 - 4 
 22-09-2017  20:00  Vhc United Houthalen  Zvk Het Durrep Overpelt  6 - 3 
 22-09-2017  21:00  Vkm Godsheide A  Zvk BMAChines Houthalen  0 - 3 
 22-09-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Zvc Schulen  10 - 10 
 25-09-2017  20:00  Hz Real Heusden  Excelsior Leop.  6 - 1 
 25-09-2017  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Vhc United Houthalen  6 - 7 
 27-09-2017  20:00  Zvc Schulen  Zvk Het Durrep Overpelt  5 - 10 
 27-09-2017  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Lfc Sealgroup Lommel B  3 - 3 
 29-09-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Berkenbos United  4 - 13 
 29-09-2017  22:00  Xplicit Hasselt  Primo Zelk   -  AMC
 29-09-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Vkm Godsheide A  6 - 3 
 09-10-2017  20:00  Hz Real Heusden  Zvk Het Durrep Overpelt  9 - 6 
 11-10-2017  20:00  Zvc Schulen  Mv Dozie Boys Lummen  3 - 9 
 11-10-2017  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Vhc United Houthalen  2 - 3 
 13-10-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Lfc Sealgroup Lommel B  5 - 0 F1
 13-10-2017  21:00  Vkm Godsheide A  Berkenbos United  2 - 8 
 13-10-2017  22:00  Xplicit Hasselt  Excelsior Leop.   -  AMC
 13-10-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Primo Zelk  7 - 1 
 16-10-2017  20:00  Excelsior Leop.  Zvk BMAChines Houthalen  4 - 6 
 16-10-2017  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Hz Real Heusden  1 - 4 
 16-10-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Futsal Terdonk Zonhoven  8 - 7 
 20-10-2017  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Yellow Red Boys Hasselt  6 - 8 
 20-10-2017  20:00  Primo Zelk  Vkm Godsheide A  5 - 4 
 20-10-2017  20:00  Berkenbos United  Zvc Schulen  14 - 4 
 20-10-2017  20:00  Vhc United Houthalen  Xplicit Hasselt   -  AMC
 25-10-2017  20:00  Zvc Schulen  Hz Real Heusden  3 - 5 
 25-10-2017  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Mv Dozie Boys Lummen  2 - 2 
 27-10-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Vhc United Houthalen  3 - 7 
 27-10-2017  20:00  Berkenbos United  Primo Zelk  2 - 2 
 27-10-2017  21:00  Vkm Godsheide A  Lfc Sealgroup Lommel B  1 - 3 
 27-10-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Excelsior Leop.  10 - 11 
 27-10-2017  22:00  Xplicit Hasselt  Zvk Het Durrep Overpelt   -  AMC
 30-10-2017  20:00  Hz Real Heusden  Yellow Red Boys Hasselt  2 - 6 
 30-10-2017  20:00  Excelsior Leop.  Vkm Godsheide A  3 - 4 
 30-10-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Berkenbos United  7 - 6 
 30-10-2017  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Xplicit Hasselt   -  AMC
 03-11-2017  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Zvk BMAChines Houthalen  4 - 6 
 03-11-2017  20:00  Vhc United Houthalen  Futsal Terdonk Zonhoven  8 - 6 
 03-11-2017  20:00  Primo Zelk  Zvc Schulen  8 - 3 
 08-11-2017  20:00  Zvc Schulen  Yellow Red Boys Hasselt  4 - 12 
 10-11-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Mv Dozie Boys Lummen  4 - 4 
 10-11-2017  20:00  Primo Zelk  Lfc Sealgroup Lommel B  3 - 5 
 10-11-2017  20:00  Berkenbos United  Excelsior Leop.  13 - 3 
 10-11-2017  21:00  Vkm Godsheide A  Vhc United Houthalen  5 - 8 
 10-11-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Zvk Het Durrep Overpelt  7 - 6 
 10-11-2017  22:00  Xplicit Hasselt  Hz Real Heusden   -  AMC
 20-11-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Excelsior Leop.  2 - 2 
 22-11-2017  20:00  Zvc Schulen  Xplicit Hasselt   -  AMC
 24-11-2017  20:00  Primo Zelk  Vhc United Houthalen  7 - 5 
 24-11-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Yellow Red Boys Hasselt  2 - 6 
 24-11-2017  21:00  Vkm Godsheide A  Mv Dozie Boys Lummen  2 - 2 
 24-11-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Hz Real Heusden  8 - 6 
 27-11-2017  20:00  Excelsior Leop.  Primo Zelk  4 - 2 
 27-11-2017  20:00  Hz Real Heusden  Zvk BMAChines Houthalen  6 - 6 
 27-11-2017  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Futsal Terdonk Zonhoven  7 - 4 
 27-11-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Zvc Schulen  4 - 2 
 29-11-2017  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Xplicit Hasselt   -  AMC
 01-12-2017  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Vkm Godsheide A  3 - 2 
 01-12-2017  20:00  Vhc United Houthalen  Berkenbos United  7 - 6 
 04-12-2017  20:00  Excelsior Leop.  Vhc United Houthalen   -  F2
 04-12-2017  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Zvk Het Durrep Overpelt  3 - 4 
 08-12-2017  20:00  Berkenbos United  Hz Real Heusden  15 - 5 
 08-12-2017  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Zvc Schulen  5 - 2 
 08-12-2017  20:00  Primo Zelk  Mv Dozie Boys Lummen  4 - 3 
 08-12-2017  21:00  Vkm Godsheide A  Yellow Red Boys Hasselt  0 - 3 
 08-12-2017  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Xplicit Hasselt   -  AMC
 13-12-2017  20:00  Zvc Schulen  Excelsior Leop.  7 - 4 
 13-12-2017  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Futsal Terdonk Zonhoven  3 - 5 
 15-12-2017  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Primo Zelk  2 - 6 
 15-12-2017  20:00  Vhc United Houthalen  Lfc Sealgroup Lommel B  5 - 0 F1
 15-12-2017  22:00  Xplicit Hasselt  Zvk BMAChines Houthalen   -  AMC
 22-12-2017  20:00  Berkenbos United  Zvk Het Durrep Overpelt  5 - 0 F1
 03-01-2018  20:00  Zvc Schulen  Futsal Terdonk Zonhoven  4 - 3 
 03-01-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Primo Zelk  6 - 5 
 05-01-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Vhc United Houthalen  1 - 4 
 05-01-2018  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Vkm Godsheide A  3 - 2 
 05-01-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Berkenbos United   -  AMC
 08-01-2018  20:00  Excelsior Leop.  Zvk Het Durrep Overpelt  4 - 8 
 08-01-2018  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Mv Dozie Boys Lummen  4 - 5 
 12-01-2018  20:00  Primo Zelk  Hz Real Heusden  3 - 6 
 12-01-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Zvc Schulen  7 - 9 
 12-01-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Xplicit Hasselt   -  AMC
 12-01-2018  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Zvk BMAChines Houthalen  7 - 4 
 15-01-2018  20:00  Hz Real Heusden  Lfc Sealgroup Lommel B  2 - 4 
 15-01-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Excelsior Leop.  2 - 5 
 19-01-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Zvc Schulen  4 - 3 
 22-01-2018  20:00  Mv Dozie Boys Lummen  Berkenbos United  3 - 8 
 22-01-2018  20:00  Excelsior Leop.  Hz Real Heusden  6 - 3 
 22-01-2018  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Yellow Red Boys Hasselt  3 - 2 
 26-01-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Zvc Schulen  5 - 3 
 26-01-2018  20:00  Primo Zelk  Xplicit Hasselt   -  AMC
 26-01-2018  20:00  Berkenbos United  Zvk BMAChines Houthalen  8 - 4 
 26-01-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Mv Dozie Boys Lummen  10 - 5 
 26-01-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Futsal Terdonk Zonhoven  9 - 1 
 29-01-2018  20:00  Hz Real Heusden  Vhc United Houthalen  2 - 7 
 29-01-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Zvk Het Durrep Overpelt  4 - 4 
 31-01-2018  20:00  Zvc Schulen  Vkm Godsheide A  4 - 2 
 31-01-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Excelsior Leop.  6 - 4 
 02-02-2018  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Primo Zelk  3 - 1 
 02-02-2018  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Berkenbos United  6 - 7 
 02-02-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Lfc Sealgroup Lommel B   -  AMC
 05-02-2018  20:00  Excelsior Leop.  Xplicit Hasselt   -  AMC
 05-02-2018  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Zvk BMAChines Houthalen  2 - 4 
 05-02-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Zvc Schulen  4 - 8 
 09-02-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Hz Real Heusden  0 - 7 
 09-02-2018  20:00  Primo Zelk  Futsal Terdonk Zonhoven  5 - 7 
 09-02-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Yellow Red Boys Hasselt  4 - 9 
 12-02-2018  21:00  Berkenbos United  Yellow Red Boys Hasselt  4 - 3 
 19-02-2018  20:00  Hz Real Heusden  Zvc Schulen  7 - 5 
 19-02-2018  20:00  Excelsior Leop.  Futsal Terdonk Zonhoven  8 - 3 
 19-02-2018  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Vkm Godsheide A  8 - 3 
 19-02-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Yellow Red Boys Hasselt  4 - 2 
 23-02-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Xplicit Hasselt   -  AMC
 23-02-2018  20:00  Primo Zelk  Berkenbos United  6 - 2 
 23-02-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Zvk BMAChines Houthalen  11 - 2 
 26-02-2018  20:00  Excelsior Leop.  Zvc Schulen  10 - 7 
 26-02-2018  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Vhc United Houthalen  4 - 6 
 02-03-2018  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Xplicit Hasselt   -  AMC
 05-03-2018  20:00  Hz Real Heusden  Xplicit Hasselt   -  AMC
 05-03-2018  20:00  Excelsior Leop.  Berkenbos United  4 - 3 
 05-03-2018  21:00  Lfc Sealgroup Lommel B  Primo Zelk  2 - 0 
 05-03-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Zvk BMAChines Houthalen  6 - 6 
 07-03-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Zvc Schulen  3 - 6 
 09-03-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Futsal Terdonk Zonhoven  0 - 5 F1
 09-03-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Vkm Godsheide A  6 - 4 
 12-03-2018  20:00  Berkenbos United  Vkm Godsheide A  7 - 3 
 14-03-2018  20:00  Zvc Schulen  Lfc Sealgroup Lommel B  3 - 6 
 16-03-2018  20:00  Berkenbos United  Vhc United Houthalen  0 - 5 
 16-03-2018  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Hz Real Heusden  5 - 6 
 16-03-2018  20:00  Primo Zelk  Excelsior Leop.  3 - 5 
 16-03-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Zvk Het Durrep Overpelt  5 - 3 
 16-03-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Yellow Red Boys Hasselt   -  AMC
 16-03-2018  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Mv Dozie Boys Lummen  8 - 8 
 19-03-2018  20:00  Excelsior Leop.  Lfc Sealgroup Lommel B  6 - 6 
 19-03-2018  20:00  Hz Real Heusden  Futsal Terdonk Zonhoven  8 - 6 
 19-03-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Vkm Godsheide A  6 - 4 
 21-03-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Zvk BMAChines Houthalen  3 - 6 
 23-03-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Berkenbos United  9 - 7 
 23-03-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Primo Zelk  4 - 3 
 23-03-2018  21:00  Hz Real Heusden  Vkm Godsheide A  7 - 2 
 23-03-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Zvc Schulen   -  AMC
 28-03-2018  20:00  Zvc Schulen  Primo Zelk  7 - 1 
 28-03-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Hz Real Heusden  7 - 3 
 30-03-2018  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Zvk Het Durrep Overpelt  3 - 6 
 30-03-2018  20:00  Berkenbos United  Lfc Sealgroup Lommel B  5 - 5 
 30-03-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Excelsior Leop.  2 - 0 
 30-03-2018  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Vhc United Houthalen  6 - 6 
 30-03-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Mv Dozie Boys Lummen   -  AMC
 02-04-2018  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Primo Zelk  10 - 4 
 04-04-2018  20:00  Zvc Schulen  Zvk BMAChines Houthalen  8 - 6 
 04-04-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Vkm Godsheide A  7 - 2 
 06-04-2018  19:30  Zvk Het Durrep Overpelt  Lfc Sealgroup Lommel B  4 - 6 
 06-04-2018  20:00  Vhc United Houthalen  Excelsior Leop.  6 - 1 
 06-04-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Futsal Terdonk Zonhoven   -  AMC
 09-04-2018  20:00  Hz Real Heusden  Mv Dozie Boys Lummen  7 - 13 
 11-04-2018  20:00  Zvc Schulen  Berkenbos United  9 - 5 
 11-04-2018  21:00  Yellow Red Boys Hasselt  Zvk Het Durrep Overpelt  6 - 3 
 13-04-2018  20:00  Zvk BMAChines Houthalen  Excelsior Leop.  8 - 4 
 13-04-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Primo Zelk  3 - 2 
 13-04-2018  22:00  Xplicit Hasselt  Vhc United Houthalen   -  AMC
 13-04-2018  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Lfc Sealgroup Lommel B  10 - 2 
 16-04-2018  20:00  Hz Real Heusden  Berkenbos United  4 - 5 
 04-05-2018  20:00  Primo Zelk  Zvk Het Durrep Overpelt  2 - 3 
 04-05-2018  20:00  Berkenbos United  Mv Dozie Boys Lummen  5 - 0 F1
 04-05-2018  21:00  Vkm Godsheide A  Hz Real Heusden  5 - 7 
 04-05-2018  22:00  Futsal Terdonk Zonhoven  Yellow Red Boys Hasselt  4 - 5