LAATSTE UITSLAGEN  LIMBURG printAFDRUKKEN

AFDELING 1
 14-10-2020  19:30  Futsal La Cantina Houthalen  Liko Genk   -  PP
 14-10-2020  22:00  Yellow Red Boys Hasselt  De Meir Nossa Tongeren A   -  PP
 16-10-2020  20:00  FT Rauw Heusden  Zvk Eisden Dorp B   -  PP
 16-10-2020  21:00  Futsal As United A  Zvk Il Mondo Paal   -  PP
 16-10-2020  21:00  Z.v.c. Eigenbilzen  Bozzjeng Tr. Maasmechelen A   -  PP
 19-10-2020  20:00  FL Zutendaal  Zvk Eisden Dorp B   -  PP
 21-10-2020  22:00  Yellow Red Boys Hasselt  Z.v.c. Eigenbilzen   -  PP
 23-10-2020  20:00  FT Rauw Heusden  Futsal As United A   -  PP
 23-10-2020  20:00  FL Zutendaal  Zvc Riemst '14   -  PP
 23-10-2020  20:00  De Meir Nossa Tongeren A  Liko Genk   -  PP
 23-10-2020  20:00  Bozzjeng Tr. Maasmechelen A  Zvc United Wellen S1   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvk Eisden Dorp B  Zvc Boca's Borlo   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvk Il Mondo Paal  Futsal La Cantina Houthalen   -  PP
 26-10-2020  20:15  Zvc Boca's Borlo  Zvk Il Mondo Paal   -  PP

AFDELING 2A
 16-10-2020  20:00  Zvc Courselle Koersel  Zvk Leut United   -  PP
 16-10-2020  21:00  Amici Genk Fc  Futsal 67 Paal   -  PP
 16-10-2020  21:00  Zvc De Wennel Genk  Futsal Atlas Maaseik   -  PP
 16-10-2020  21:30  Zvc Pinanti Opglabbeek  Racing Pelt Overpelt   -  AMC
 16-10-2020  22:00  Eisden Maasmechelen Turk  FC Flipper Maasmechelen   -  PP
 19-10-2020  21:00  Goodfellas Bocholt  Amici Genk Fc   -  PP
 21-10-2020  19:30  I.S.C. Vlietje Ham  Lfc A-Team Lommel A   -  PP
 23-10-2020  20:00  Zvk Leut United  Zvc Pinanti Opglabbeek   -  PP
 23-10-2020  21:00  Futsal Acli Beverlo A  Racing Pelt Overpelt   -  AMC
 23-10-2020  21:00  Zvc De Wennel Genk  Zvc Courselle Koersel   -  PP
 23-10-2020  21:00  Futsal Atlas Maaseik  FC Flipper Maasmechelen   -  PP
 23-10-2020  22:00  Futsal 67 Paal  Eisden Maasmechelen Turk   -  PP
 26-10-2020  21:00  Goodfellas Bocholt  Futsal Atlas Maaseik   -  PP
 26-10-2020  21:00  Lfc A-Team Lommel A  Futsal 67 Paal   -  PP

AFDELING 2B
 16-10-2020  19:00  Vkm Godsheide A  Zvc Fortuna Landen   -  PP
 16-10-2020  19:45  Zvk Alken  Houthalen United   -  PP
 16-10-2020  20:30  Zvk Tongeren  Futsalvo Diepenbeek   -  PP
 16-10-2020  21:00  Genea '80 Lummen  Borussia Gingelom A   -  PP
 16-10-2020  22:00  Gma Cars Houthalen A  FT Houthalen LB B   -  PP
 19-10-2020  20:00  FT Houthalen LB B  Zvc Fortuna Landen   -  PP
 23-10-2020  19:45  Zvk Alken  Zvk 't Siebelke Hoeselt A   -  PP
 23-10-2020  20:00  Houthalen United  Borussia Gingelom A   -  PP
 23-10-2020  20:00  Futsalvo Diepenbeek  Gma Cars Houthalen A   -  PP
 23-10-2020  20:15  Raedhuys Kortessem  Genea '80 Lummen   -  PP
 23-10-2020  20:30  Zvk Tongeren  Mini Star Houthalen A   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvc Bilzen  Vkm Godsheide A   -  PP

AFDELING 3A
 14-10-2020  21:00  Zvk Il Mondo Paal S  Zvc Geleeg Leopoldsburg   -  PP
 16-10-2020  20:00  Primo Zelk  Lfc Sealgroup Lommel A   -  PP
 16-10-2020  21:00  Lfc A-Team Lommel B  Zvc Borussia Beringen   -  PP
 16-10-2020  21:30  ZV Grote-Brogel  Excelsior Leop.   -  PP
 19-10-2020  19:00  Spartak Eksel  ZV Grote-Brogel   -  PP
 19-10-2020  20:00  Excelsior Leop.  Mv Dozie Boys Lummen   -  PP
 19-10-2020  21:00  Lfc Sealgroup Lommel A  Borussia Bocholt   -  PP
 21-10-2020  21:00  Calcio Beringen  Zvk Il Mondo Paal S   -  PP
 23-10-2020  20:00  Primo Zelk  Lfc A-Team Lommel B   -  PP
 23-10-2020  20:30  Zvc Borussia Beringen  Zvk Totten Ham   -  PP
 23-10-2020  20:45  Zvc Geleeg Leopoldsburg  Olympia Lummen   -  PP
 26-10-2020  19:00  Spartak Eksel  Lfc Sealgroup Lommel A   -  PP
 26-10-2020  20:30  Zvk Totten Ham  Zvc Geleeg Leopoldsburg   -  PP
 26-10-2020  21:00  Mv Dozie Boys Lummen  Zvc Borussia Beringen   -  PP

AFDELING 3B
 16-10-2020  19:00  Mijn Genk 1963  Noordcité Genk Futsal   -  PP
 16-10-2020  19:30  Limburgse Futsal Genk  Fs Celebration Houthalen   -  PP
 16-10-2020  20:00  Ytmt Mechelen a/d Maas  Maasmechelen United   -  PP
 16-10-2020  20:00  Kaemelsheuvel Dilsen  Bozzjeng Tr. Maasmechelen B   -  PP
 16-10-2020  20:30  De Schom Genk  Zvk Lenaerts Zutendaal   -  PP
 16-10-2020  21:00  Zvk Cribo Dilsen  Zvc Qutex Lanaken   -  PP
 16-10-2020  22:00  Atletico Maasmechelen  Fc Sporting Genk   -  PP
 23-10-2020  19:00  Zvk Lenaerts Zutendaal  Zvk Cribo Dilsen   -  PP
 23-10-2020  19:30  Limburgse Futsal Genk  Kaemelsheuvel Dilsen   -  PP
 23-10-2020  20:30  De Schom Genk  Ytmt Mechelen a/d Maas   -  PP
 23-10-2020  21:00  Bozzjeng Tr. Maasmechelen B  Mijn Genk 1963   -  PP
 23-10-2020  22:00  Fs Celebration Houthalen  Fc Sporting Genk   -  PP
 23-10-2020  22:00  Maasmechelen United  Atletico Maasmechelen   -  PP

AFDELING 3C
 16-10-2020  20:00  Zvc Boca's Bilzen  Zvk Nidi's Tongeren   -  PP
 16-10-2020  20:00  Zvc Los Frèros Rummen A  IL Giardino Lummen   -  PP
 16-10-2020  20:00  Boca's Veldwezelt  Zvk Alken S1   -  PP
 16-10-2020  21:00  Zvc United Wellen S2  Zvc Havana Genk   -  PP
 16-10-2020  22:15  Futsal Terdonk Zonhoven  Zvc Schulen   -  PP
 19-10-2020  20:15  Spartak Armenia St-Truiden  Seleçao Hoeselt   -  PP
 19-10-2020  21:00  IL Giardino Lummen  Zvc Boca's Bilzen   -  PP
 21-10-2020  20:00  Zvc Schulen  Zvk Alken S1   -  PP
 21-10-2020  20:00  Zvc Saint-Jean Tongeren  Zvk Nidi's Tongeren   -  PP
 23-10-2020  19:00  Pibo Hoeselt S  Boca's Veldwezelt   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvc United Wellen S2  Futsal Terdonk Zonhoven   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvc Havana Genk  Zvc Los Frèros Rummen A   -  PP

AFDELING 4A
 14-10-2020  21:30  K.Sp. Wijchmaal  Fc Dynamic Houthalen   -  PP
 16-10-2020  20:00  Vkm Godsheide B  RB Hasselt A   -  PP
 16-10-2020  20:00  Gma Cars Houthalen B  Lfc Sealgroup Lommel C   -  PP
 16-10-2020  22:00  Killerbees Beringen  Lfc Sealgroup Lommel B   -  PP
 19-10-2020  19:30  De Okkernoten Kuringen  Mini Star Houthalen B   -  PP
 19-10-2020  20:00  Isc East Ham City  Gma Cars Houthalen B   -  PP
 19-10-2020  20:00  Zvc Los Frèros Rummen S  K.Sp. Wijchmaal   -  PP
 23-10-2020  20:00  Zvk Cafetaria Dkk Halen  Lfc Sealgroup Lommel B   -  PP
 23-10-2020  20:30  Lfc Sealgroup Lommel C  Vkm Godsheide B   -  PP
 23-10-2020  21:00  Fc Dynamic Houthalen  RB Hasselt A   -  PP
 23-10-2020  22:15  Zvk Zonhoven  Killerbees Beringen   -  PP
 26-10-2020  19:30  De Okkernoten Kuringen  Zvk Cafetaria Dkk Halen   -  PP

AFDELING 4B
 15-10-2020  20:30  De Blokhut Hoepertingen  Zvc Amigos Bilzen   -  PP
 16-10-2020  20:00  Zvc United Wellen S3  Zvc Albatros 2020 Melveren   -  AMC
 16-10-2020  20:15  FT Tongeren S1  Kiemini Hasselt   -  PP
 16-10-2020  21:00  Zvk Alken S3  Zvk 't Siebelke Hoeselt B   -  PP
 16-10-2020  21:45  Sv Sporting Heers  Zvc Renolim Borgloon S   -  AMC
 21-10-2020  20:30  Zvc Albatros 2020 Melveren  De Blokhut Hoepertingen   -  AMC
 22-10-2020  20:30  Zvc Renolim Borgloon S  Zvk Alken S3   -  AMC
 22-10-2020  20:30  FT Tongeren S2  Zvc Celtic Borgloon   -  PP
 23-10-2020  20:00  Zvc Amigos Bilzen  Sv Sporting Heers   -  PP
 23-10-2020  20:00  Zvc United Wellen S3  FT Tongeren S1   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvk Alken S2  Zvk 't Siebelke Hoeselt B   -  PP
 23-10-2020  22:00  Kiemini Hasselt  Zvk Ham Hoepertingen   -  PP

AFDELING 4C
 16-10-2020  20:00  't Trefpunt Maasmechelen  SPW Lanklaar   -  PP
 16-10-2020  20:00  Zvc Sledderlo  Zvc Napoli Rekem   -  PP
 16-10-2020  21:00  MM Maaseik City  Canaloupz Maasmechelen   -  PP
 16-10-2020  21:30  Cappuccino Genk  Futsal Project Zutendaal   -  PP
 16-10-2020  22:00  Futsal As United B  Fc Genesis Genk   -  PP
 23-10-2020  19:30  Genk WTS  't Trefpunt Maasmechelen   -  PP
 23-10-2020  20:00  SPW Lanklaar  Olympique Opglabbeek   -  PP
 23-10-2020  20:00  Zvc Sledderlo  Futsal As United B   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvc Napoli Rekem  MM Maaseik City   -  PP
 23-10-2020  21:00  Zvk Carrera Dilsen  Futsal Project Zutendaal   -  PP
 23-10-2020  21:30  Fc Genesis Genk  Cappuccino Genk   -  PP
 23-10-2020  22:00  Canaloupz Maasmechelen  Calcetto Genk   -  PP
 26-10-2020  21:00  Olympique Opglabbeek  Canaloupz Maasmechelen   -  PP