UITSLAGEN FLANDRE-ORIENTALE SEIZOEN 2002-2003 AFDELING 3E | www.futsalbelgium.com AFDRUKKEN |
26-08-2002 20:00 | E. Line Gent | Atl. Adegem | 1 - 6 |
03-09-2002 21:30 | Ivago Gent | Fladderak Aalter | 4 - 6 |
04-09-2002 19:00 | Oepidus Gent | E. Line Gent | 4 - 3 |
05-09-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Sweet Aalter | 1 - 5 |
06-09-2002 19:00 | Interforza Gent II | Kuipke Wondelgem | 6 - 5 |
06-09-2002 19:00 | Jong Mariakerke | De Schaar Gent | 4 - 10 |
06-09-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Belchin Wondelgem | 8 - 5 |
06-09-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Vuve Barree Gent | 10 - 4 |
09-09-2002 20:00 | E. Line Gent | Ronny's United Gent | 9 - 3 |
09-09-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | Fortuna Gent II | 3 - 4 |
11-09-2002 19:00 | De Schaar Gent | Ivago Gent | 9 - 5 |
11-09-2002 21:00 | Fladderak Aalter | De Lapsus Ursel | 9 - 6 |
11-09-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | Gama Glas Bassevelde | 3 - 4 |
12-09-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | Jong Mariakerke | 6 - 2 |
13-09-2002 19:00 | Sweet Aalter | Interforza Gent II | 5 - 4 |
13-09-2002 20:00 | Atl. Adegem | Oepidus Gent | 5 - 2 |
17-09-2002 21:30 | Ivago Gent | Belchin Wondelgem | 0 - 5 |
18-09-2002 19:00 | Oepidus Gent | Vuve Barree Gent | 3 - 4 |
18-09-2002 21:00 | Fladderak Aalter | De Schaar Gent | 12 - 6 |
19-09-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Atl. Adegem | 5 - 5 |
20-09-2002 19:00 | Interforza Gent II | E. Line Gent | 1 - 6 |
20-09-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Sweet Aalter | 9 - 5 |
20-09-2002 19:00 | Jong Mariakerke | Kuipke Wondelgem | 6 - 1 |
20-09-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Fortuna Gent II | 3 - 7 |
23-09-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Oepidus Gent | 7 - 6 |
23-09-2002 20:00 | E. Line Gent | Gama Glas Bassevelde | 7 - 5 |
23-09-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | Ronny's United Gent | 10 - 1 |
25-09-2002 19:00 | De Schaar Gent | De Lapsus Ursel | 9 - 5 |
25-09-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | Ivago Gent | 2 - 3 |
26-09-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | Fladderak Aalter | 7 - 4 |
27-09-2002 19:00 | Sweet Aalter | Jong Mariakerke | 11 - 5 |
27-09-2002 20:00 | Atl. Adegem | Interforza Gent II | 9 - 3 |
01-10-2002 21:30 | Ivago Gent | Sweet Aalter | 2 - 14 |
02-10-2002 19:00 | De Schaar Gent | Belchin Wondelgem | 4 - 4 |
02-10-2002 21:00 | Fladderak Aalter | Kuipke Wondelgem | 1 - 0 |
03-10-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Fortuna Gent II | 0 - 5 F1 |
04-10-2002 19:00 | Interforza Gent II | Vuve Barree Gent | 10 - 7 |
04-10-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Atl. Adegem | 6 - 8 |
04-10-2002 19:00 | Jong Mariakerke | E. Line Gent | 4 - 7 |
04-10-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Oepidus Gent | 7 - 1 |
07-10-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Interforza Gent II | 3 - 3 |
07-10-2002 20:00 | E. Line Gent | Ivago Gent | 6 - 2 |
07-10-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | Gama Glas Bassevelde | 4 - 7 |
09-10-2002 19:00 | Oepidus Gent | Ronny's United Gent | 6 - 2 |
09-10-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | De Schaar Gent | 5 - 3 |
10-10-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | De Lapsus Ursel | 4 - 2 |
11-10-2002 19:00 | Sweet Aalter | Fladderak Aalter | 5 - 2 |
11-10-2002 20:00 | Atl. Adegem | Jong Mariakerke | 9 - 5 |
15-10-2002 21:30 | Ivago Gent | Atl. Adegem | 3 - 10 |
16-10-2002 19:00 | De Schaar Gent | Sweet Aalter | 4 - 5 |
16-10-2002 21:00 | Fladderak Aalter | E. Line Gent | 0 - 5 |
17-10-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | Kuipke Wondelgem | 4 - 4 |
18-10-2002 19:00 | Interforza Gent II | Oepidus Gent | 5 - 4 |
18-10-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Fortuna Gent II | 8 - 12 |
18-10-2002 19:00 | Jong Mariakerke | Vuve Barree Gent | 4 - 9 |
18-10-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Ronny's United Gent | 8 - 5 |
21-10-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Jong Mariakerke | 6 - 5 |
21-10-2002 20:00 | E. Line Gent | De Schaar Gent | 7 - 4 |
21-10-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | Ivago Gent | 14 - 2 |
23-10-2002 19:00 | Oepidus Gent | Gama Glas Bassevelde | 2 - 10 |
23-10-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | De Lapsus Ursel | 5 - 3 |
24-10-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Interforza Gent II | 4 - 6 |
25-10-2002 19:00 | Sweet Aalter | Belchin Wondelgem | 4 - 4 |
25-10-2002 20:00 | Atl. Adegem | Fladderak Aalter | 6 - 7 |
29-10-2002 21:30 | Ivago Gent | Fortuna Gent II | 4 - 9 |
30-10-2002 19:00 | De Schaar Gent | Atl. Adegem | 11 - 10 |
30-10-2002 21:00 | Fladderak Aalter | Vuve Barree Gent | 7 - 3 |
30-10-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | Sweet Aalter | 5 - 5 |
31-10-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | E. Line Gent | 1 - 7 |
01-11-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Ronny's United Gent | 5 - 2 |
01-11-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Interforza Gent II | 5 - 4 |
04-11-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Fladderak Aalter | 3 - 8 |
04-11-2002 20:00 | E. Line Gent | Kuipke Wondelgem | 5 - 2 |
04-11-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | De Schaar Gent | 6 - 3 |
06-11-2002 19:00 | Oepidus Gent | Ivago Gent | 2 - 0 |
07-11-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Jong Mariakerke | 0 - 9 |
08-11-2002 19:00 | Sweet Aalter | De Lapsus Ursel | 10 - 2 |
08-11-2002 19:00 | Interforza Gent II | Gama Glas Bassevelde | 3 - 6 |
08-11-2002 20:00 | Atl. Adegem | Belchin Wondelgem | 4 - 2 |
12-11-2002 21:30 | Ivago Gent | Ronny's United Gent | 4 - 1 |
13-11-2002 19:00 | De Schaar Gent | Fortuna Gent II | 6 - 8 |
13-11-2002 21:00 | Fladderak Aalter | Oepidus Gent | 5 - 5 |
13-11-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | Atl. Adegem | 6 - 2 |
14-11-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | Vuve Barree Gent | 2 - 3 |
15-11-2002 19:00 | Sweet Aalter | E. Line Gent | 6 - 4 |
15-11-2002 19:00 | Jong Mariakerke | Interforza Gent II | 3 - 14 |
15-11-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Gama Glas Bassevelde | 4 - 6 |
18-11-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Belchin Wondelgem | 7 - 2 |
18-11-2002 20:00 | E. Line Gent | De Lapsus Ursel | 6 - 3 |
18-11-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | Kuipke Wondelgem | 2 - 2 |
20-11-2002 19:00 | Oepidus Gent | De Schaar Gent | 4 - 9 |
21-11-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Fladderak Aalter | 2 - 11 |
22-11-2002 19:00 | Interforza Gent II | Ivago Gent | 5 - 6 |
22-11-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Jong Mariakerke | 5 - 5 |
22-11-2002 20:00 | Atl. Adegem | Sweet Aalter | 7 - 3 |
26-11-2002 21:30 | Ivago Gent | Gama Glas Bassevelde | 1 - 3 |
27-11-2002 19:00 | De Schaar Gent | Ronny's United Gent | 8 - 5 |
27-11-2002 21:00 | Fladderak Aalter | Interforza Gent II | 9 - 2 |
27-11-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | Fortuna Gent II | 7 - 8 |
28-11-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | Oepidus Gent | 0 - 1 |
29-11-2002 19:00 | Sweet Aalter | Vuve Barree Gent | 8 - 3 |
29-11-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Jong Mariakerke | 5 - 5 |
02-12-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Sweet Aalter | 6 - 4 |
02-12-2002 22:00 | Vuve Barree Gent | E. Line Gent | 6 - 9 |
04-12-2002 19:00 | Oepidus Gent | Kuipke Wondelgem | 1 - 0 |
05-12-2002 20:00 | Ronny's United Gent | Belchin Wondelgem | 2 - 4 |
06-12-2002 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Fladderak Aalter | 3 - 10 |
06-12-2002 19:00 | Jong Mariakerke | Ivago Gent | 5 - 9 |
06-12-2002 19:00 | Interforza Gent II | De Schaar Gent | 10 - 2 |
06-12-2002 20:00 | De Lapsus Ursel | Atl. Adegem | 6 - 3 |
10-12-2002 21:30 | Ivago Gent | De Lapsus Ursel | 4 - 5 |
11-12-2002 19:00 | De Schaar Gent | Gama Glas Bassevelde | 4 - 10 |
11-12-2002 21:00 | Fladderak Aalter | Jong Mariakerke | 7 - 3 |
11-12-2002 22:00 | Kuipke Wondelgem | Ronny's United Gent | 5 - 2 |
12-12-2002 21:00 | Belchin Wondelgem | Interforza Gent II | 3 - 2 |
13-12-2002 19:00 | Sweet Aalter | Oepidus Gent | 9 - 6 |
13-12-2002 20:00 | Atl. Adegem | Vuve Barree Gent | 11 - 1 |
13-12-2002 21:00 | E. Line Gent | Fortuna Gent II | 4 - 5 |
16-12-2002 19:00 | Fortuna Gent II | Atl. Adegem | 3 - 9 |
16-12-2002 20:00 | E. Line Gent | Vuve Barree Gent | 5 - 2 |
20-12-2002 19:00 | Jong Mariakerke | Oepidus Gent | 4 - 4 |
13-01-2003 20:00 | E. Line Gent | Oepidus Gent | 5 - 4 |
13-01-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | De Lapsus Ursel | 5 - 8 |
15-01-2003 19:00 | De Schaar Gent | Jong Mariakerke | 8 - 1 |
15-01-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Ivago Gent | 6 - 1 |
15-01-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | Interforza Gent II | 5 - 4 |
16-01-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | Gama Glas Bassevelde | 7 - 2 |
17-01-2003 19:00 | Sweet Aalter | Ronny's United Gent | 11 - 7 |
17-01-2003 20:00 | Atl. Adegem | Fortuna Gent II | 3 - 3 |
21-01-2003 21:30 | Ivago Gent | De Schaar Gent | 5 - 5 |
22-01-2003 19:00 | Oepidus Gent | Atl. Adegem | 5 - 4 |
23-01-2003 20:00 | Ronny's United Gent | E. Line Gent | 2 - 9 |
24-01-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Kuipke Wondelgem | 3 - 2 |
24-01-2003 19:00 | Interforza Gent II | Sweet Aalter | 5 - 9 |
24-01-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Belchin Wondelgem | 3 - 8 |
24-01-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | Fladderak Aalter | 4 - 7 |
27-01-2003 19:00 | Fortuna Gent II | De Lapsus Ursel | 5 - 3 |
27-01-2003 20:00 | E. Line Gent | Interforza Gent II | 7 - 9 |
27-01-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Oepidus Gent | 2 - 4 |
29-01-2003 19:00 | De Schaar Gent | Fladderak Aalter | 5 - 6 |
29-01-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | Jong Mariakerke | 12 - 3 |
30-01-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | Ivago Gent | 5 - 0 |
31-01-2003 19:00 | Sweet Aalter | Gama Glas Bassevelde | 6 - 2 |
31-01-2003 20:00 | Atl. Adegem | Ronny's United Gent | 10 - 5 |
04-02-2003 21:30 | Ivago Gent | Kuipke Wondelgem | 2 - 2 |
05-02-2003 19:00 | Oepidus Gent | Fortuna Gent II | 1 - 7 |
05-02-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Belchin Wondelgem | 3 - 3 |
06-02-2003 20:00 | Ronny's United Gent | Vuve Barree Gent | 3 - 4 |
07-02-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Sweet Aalter | 6 - 8 |
07-02-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | E. Line Gent | - F2 |
07-02-2003 19:00 | Interforza Gent II | Atl. Adegem | 7 - 3 |
07-02-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | De Schaar Gent | 7 - 7 |
10-02-2003 19:00 | Fortuna Gent II | Ronny's United Gent | 5 - 0 F1 |
10-02-2003 20:00 | E. Line Gent | Jong Mariakerke | 7 - 4 |
10-02-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Interforza Gent II | 8 - 8 |
12-02-2003 19:00 | Oepidus Gent | De Lapsus Ursel | 5 - 7 |
12-02-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | Fladderak Aalter | 3 - 10 |
13-02-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | De Schaar Gent | 3 - 3 |
14-02-2003 19:00 | Sweet Aalter | Ivago Gent | 8 - 3 |
14-02-2003 20:00 | Atl. Adegem | Gama Glas Bassevelde | 3 - 4 |
18-02-2003 21:30 | Ivago Gent | E. Line Gent | 5 - 4 |
19-02-2003 19:00 | De Schaar Gent | Kuipke Wondelgem | 11 - 6 |
19-02-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Sweet Aalter | 3 - 5 |
20-02-2003 20:00 | Ronny's United Gent | Oepidus Gent | 3 - 4 |
21-02-2003 19:00 | Interforza Gent II | Fortuna Gent II | 3 - 9 |
21-02-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Atl. Adegem | 4 - 8 |
21-02-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Vuve Barree Gent | 3 - 7 |
21-02-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | Belchin Wondelgem | 4 - 8 |
24-02-2003 19:00 | Fortuna Gent II | Gama Glas Bassevelde | 7 - 5 |
24-02-2003 20:00 | E. Line Gent | Fladderak Aalter | 6 - 5 |
24-02-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Jong Mariakerke | 5 - 0 |
26-02-2003 19:00 | Oepidus Gent | Interforza Gent II | 7 - 5 |
26-02-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | Belchin Wondelgem | 3 - 3 |
27-02-2003 20:00 | Ronny's United Gent | De Lapsus Ursel | 2 - 9 |
28-02-2003 19:00 | Sweet Aalter | De Schaar Gent | 9 - 4 |
28-02-2003 20:00 | Atl. Adegem | Ivago Gent | 4 - 5 |
04-03-2003 21:30 | Ivago Gent | Vuve Barree Gent | 4 - 4 |
05-03-2003 19:00 | De Schaar Gent | E. Line Gent | 10 - 4 |
05-03-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Atl. Adegem | 9 - 4 |
06-03-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | Sweet Aalter | 3 - 5 |
07-03-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Fortuna Gent II | 4 - 8 |
07-03-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Oepidus Gent | 0 - 5 F1 |
07-03-2003 19:00 | Interforza Gent II | Ronny's United Gent | 6 - 6 |
07-03-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | Kuipke Wondelgem | 4 - 2 |
10-03-2003 19:00 | Fortuna Gent II | Ivago Gent | 2 - 1 |
10-03-2003 20:00 | E. Line Gent | Belchin Wondelgem | 5 - 9 |
12-03-2003 19:00 | Oepidus Gent | Jong Mariakerke | 3 - 5 |
13-03-2003 20:00 | Ronny's United Gent | Gama Glas Bassevelde | 6 - 10 |
14-03-2003 19:00 | Interforza Gent II | De Lapsus Ursel | 6 - 8 |
14-03-2003 19:00 | Sweet Aalter | Kuipke Wondelgem | 4 - 5 |
14-03-2003 20:00 | Atl. Adegem | De Schaar Gent | 5 - 1 |
18-03-2003 21:30 | Ivago Gent | Oepidus Gent | 5 - 0 |
19-03-2003 19:00 | De Schaar Gent | Vuve Barree Gent | 8 - 4 |
19-03-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Fortuna Gent II | 6 - 7 |
19-03-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | E. Line Gent | 5 - 0 F1 |
20-03-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | Atl. Adegem | 8 - 3 |
21-03-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Ronny's United Gent | 4 - 12 |
21-03-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Interforza Gent II | 3 - 2 |
21-03-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | Sweet Aalter | 9 - 6 |
24-03-2003 19:00 | Fortuna Gent II | De Schaar Gent | 8 - 2 |
24-03-2003 20:00 | E. Line Gent | Sweet Aalter | 0 - 5 |
24-03-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Belchin Wondelgem | 2 - 3 |
26-03-2003 19:00 | Oepidus Gent | Fladderak Aalter | 2 - 4 |
27-03-2003 20:00 | Ronny's United Gent | Ivago Gent | 3 - 17 |
28-03-2003 19:00 | Interforza Gent II | Jong Mariakerke | 5 - 0 F1 |
28-03-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | De Lapsus Ursel | 7 - 6 |
28-03-2003 20:00 | Atl. Adegem | Kuipke Wondelgem | 5 - 2 |
28-03-2003 20:00 | Fortuna Gent II | E. Line Gent | 13 - 4 |
01-04-2003 21:30 | Ivago Gent | Interforza Gent II | 3 - 7 |
02-04-2003 19:00 | De Schaar Gent | Oepidus Gent | 6 - 5 |
02-04-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Ronny's United Gent | 5 - 0 F1 |
02-04-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | Vuve Barree Gent | 5 - 2 |
03-04-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | Fortuna Gent II | 2 - 3 |
04-04-2003 19:00 | Sweet Aalter | Atl. Adegem | 6 - 5 |
04-04-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Gama Glas Bassevelde | 5 - 0 |
04-04-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | E. Line Gent | 8 - 6 |
07-04-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Sweet Aalter | 3 - 5 |
09-04-2003 19:00 | Oepidus Gent | Belchin Wondelgem | 4 - 2 |
10-04-2003 20:00 | Ronny's United Gent | De Schaar Gent | 1 - 8 |
11-04-2003 19:00 | Interforza Gent II | Fladderak Aalter | 3 - 4 |
11-04-2003 19:00 | Jong Mariakerke | De Lapsus Ursel | 5 - 6 |
11-04-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | Ivago Gent | 4 - 4 |
11-04-2003 20:00 | Atl. Adegem | E. Line Gent | 5 - 7 |
11-04-2003 22:00 | Fortuna Gent II | Vuve Barree Gent | 5 - 0 F1 |
15-04-2003 21:30 | Ivago Gent | Jong Mariakerke | 9 - 3 |
16-04-2003 19:00 | De Schaar Gent | Interforza Gent II | 7 - 10 |
16-04-2003 21:00 | Fladderak Aalter | Gama Glas Bassevelde | 4 - 2 |
16-04-2003 22:00 | Kuipke Wondelgem | Oepidus Gent | 3 - 5 |
17-04-2003 21:00 | Belchin Wondelgem | Ronny's United Gent | 3 - 4 |
18-04-2003 19:00 | Sweet Aalter | Fortuna Gent II | 6 - 4 |
18-04-2003 20:00 | Atl. Adegem | De Lapsus Ursel | 4 - 7 |
21-04-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Atl. Adegem | 5 - 4 |
23-04-2003 19:00 | Oepidus Gent | Sweet Aalter | 1 - 5 |
24-04-2003 20:00 | Ronny's United Gent | Kuipke Wondelgem | 3 - 5 |
25-04-2003 19:00 | Interforza Gent II | Belchin Wondelgem | 4 - 6 |
25-04-2003 19:00 | Gama Glas Bassevelde | De Schaar Gent | 4 - 7 |
25-04-2003 19:00 | Jong Mariakerke | Fladderak Aalter | 4 - 15 |
25-04-2003 20:00 | De Lapsus Ursel | Ivago Gent | 13 - 3 |
29-04-2003 22:00 | Vuve Barree Gent | Fladderak Aalter | 4 - 6 |
05-05-2003 19:00 | Fortuna Gent II | Kuipke Wondelgem | 0 - 5 |