04-09-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Miracle Rovers Borgloon |
5 - 3 |
05-09-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
5 - 1 |
05-09-2014 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Zvc Riemst '14 |
0 - 3 |
05-09-2014 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Vb Beton Team Borgloon S |
4 - 6 |
05-09-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
2 - 10 |
05-09-2014 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Zvk Ham Hoepertingen |
3 - 8 |
10-09-2014 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
1 - 2 |
11-09-2014 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Sv Sporting Heers |
6 - 2 |
12-09-2014 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
De Blokhut Hoepertingen |
8 - 2 |
12-09-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Futsal Riemst |
7 - 0 |
12-09-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
De Kletskes Kortessem S |
0 - 4 |
12-09-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc Fortuna Landen |
4 - 4 |
17-09-2014 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Zvc Riemst '14 |
3 - 11 |
19-09-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Miracle Rovers Borgloon |
4 - 2 |
19-09-2014 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Zvk Ham Hoepertingen |
2 - 3 |
19-09-2014 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
1 - 4 |
19-09-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Onbetong Tongeren S1 |
0 - 8 |
24-09-2014 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Futsal Riemst |
3 - 2 |
25-09-2014 22:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Vb Beton Team Borgloon S |
6 - 5 |
26-09-2014 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Zvc Fortuna Landen |
6 - 2 |
26-09-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
4 - 1 |
26-09-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Sv Sporting Heers |
3 - 2 |
26-09-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
De Kletskes Kortessem S |
4 - 6 |
01-10-2014 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Zvk Ham Hoepertingen |
6 - 2 |
02-10-2014 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Zvc Riemst '14 |
6 - 4 |
03-10-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Töngerse Bulls |
2 - 4 |
03-10-2014 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
2 - 7 |
03-10-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Miracle Rovers Borgloon |
1 - 3 |
03-10-2014 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
De Blokhut Hoepertingen |
4 - 4 |
15-10-2014 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
2 - 2 |
16-10-2014 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Miracle Rovers Borgloon |
9 - 2 |
17-10-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc Fortuna Landen |
2 - 1 |
17-10-2014 21:45 |
Sv Sporting Heers |
De Blokhut Hoepertingen |
6 - 4 |
17-10-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Töngerse Bulls |
4 - 3 |
22-10-2014 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
7 - 3 |
23-10-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Futsal Riemst |
6 - 4 |
24-10-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Vb Beton Team Borgloon S |
5 - 0 |
24-10-2014 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
De Kletskes Kortessem S |
6 - 6 |
24-10-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Sv Sporting Heers |
6 - 6 |
31-10-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Zvc Fortuna Landen |
3 - 4 |
05-11-2014 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Onbetong Tongeren S1 |
6 - 2 |
06-11-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
7 - 5 |
07-11-2014 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
De Kletskes Kortessem S |
10 - 5 |
07-11-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Zvk Ham Hoepertingen |
1 - 9 |
07-11-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Vb Beton Team Borgloon S |
3 - 5 |
07-11-2014 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Sv Sporting Heers |
2 - 1 |
14-11-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc Riemst '14 |
5 - 5 |
14-11-2014 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
De Blokhut Hoepertingen |
5 - 4 |
19-11-2014 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Miracle Rovers Borgloon |
11 - 3 |
20-11-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Onbetong Tongeren S1 |
1 - 7 |
21-11-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc Riemst '14 |
2 - 4 |
21-11-2014 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Sv Sporting Heers |
1 - 6 |
21-11-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvk Ham Hoepertingen |
3 - 5 |
21-11-2014 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Vb Beton Team Borgloon S |
4 - 6 |
27-11-2014 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Zvc Fortuna Landen |
7 - 3 |
28-11-2014 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
2 - 1 |
28-11-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
De Blokhut Hoepertingen |
6 - 2 |
28-11-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Töngerse Bulls |
6 - 5 |
28-11-2014 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Futsal Riemst |
6 - 6 |
28-11-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
De Kletskes Kortessem S |
6 - 5 |
04-12-2014 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Onbetong Tongeren S1 |
4 - 4 |
11-12-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Töngerse Bulls |
3 - 3 |
12-12-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Onbetong Tongeren S1 |
2 - 5 |
12-12-2014 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Vb Beton Team Borgloon S |
1 - 1 |
12-12-2014 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Zvk Ham Hoepertingen |
4 - 6 |
12-12-2014 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
4 - 3 |
12-12-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc Riemst '14 |
0 - 4 |
17-12-2014 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
De Blokhut Hoepertingen |
7 - 4 |
18-12-2014 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Töngerse Bulls |
5 - 4 |
19-12-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
De Kletskes Kortessem S |
6 - 1 |
19-12-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
4 - 6 |
19-12-2014 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Zvc Riemst '14 |
3 - 5 |
19-12-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc Fortuna Landen |
4 - 2 |
14-01-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
De Blokhut Hoepertingen |
1 - 1 |
14-01-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Futsal Riemst |
9 - 1 |
15-01-2015 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
De Kletskes Kortessem S |
9 - 0 |
16-01-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Töngerse Bulls |
9 - 2 |
16-01-2015 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Sv Sporting Heers |
6 - 4 |
21-01-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Zvc Fortuna Landen |
3 - 1 |
22-01-2015 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
De Blokhut Hoepertingen |
10 - 3 |
23-01-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Futsal Riemst |
7 - 1 |
23-01-2015 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Töngerse Bulls |
6 - 4 |
23-01-2015 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
1 - 5 |
23-01-2015 21:45 |
Sv Sporting Heers |
De Kletskes Kortessem S |
5 - 5 |
28-01-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Töngerse Bulls |
5 - 4 |
28-01-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
De Kletskes Kortessem S |
4 - 2 |
30-01-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Sv Sporting Heers |
7 - 0 |
30-01-2015 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc Fortuna Landen |
7 - 3 |
30-01-2015 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
De Blokhut Hoepertingen |
6 - 3 |
30-01-2015 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Futsal Riemst |
4 - 5 |
05-02-2015 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
1 - 8 |
06-02-2015 20:00 |
Futsal Riemst |
Vb Beton Team Borgloon S |
4 - 4 |
06-02-2015 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
2 - 2 |
06-02-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Onbetong Tongeren S1 |
2 - 2 |
06-02-2015 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc Riemst '14 |
2 - 7 |
06-02-2015 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Miracle Rovers Borgloon |
8 - 6 |
11-02-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvc Fortuna Landen |
11 - 1 |
11-02-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Sv Sporting Heers |
5 - 6 |
12-02-2015 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Futsal Riemst |
4 - 3 |
13-02-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
9 - 2 |
13-02-2015 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
De Kletskes Kortessem S |
14 - 1 |
13-02-2015 22:00 |
Töngerse Bulls |
De Blokhut Hoepertingen |
3 - 4 |
18-02-2015 20:00 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc Riemst '14 |
1 - 11 |
20-02-2015 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvk Ham Hoepertingen |
0 - 3 |
20-02-2015 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Onbetong Tongeren S1 |
4 - 7 |
20-02-2015 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Töngerse Bulls |
3 - 7 |
20-02-2015 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Vb Beton Team Borgloon S |
6 - 3 |
20-02-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Miracle Rovers Borgloon |
7 - 1 |
25-02-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
De Kletskes Kortessem S |
7 - 3 |
26-02-2015 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc Fortuna Landen |
2 - 1 |
26-02-2015 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
7 - 4 |
27-02-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Vb Beton Team Borgloon S |
4 - 2 |
27-02-2015 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Sv Sporting Heers |
13 - 0 |
27-02-2015 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Futsal Riemst |
3 - 3 |
04-03-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Onbetong Tongeren S1 |
2 - 2 |
06-03-2015 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
3 - 5 |
06-03-2015 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Miracle Rovers Borgloon |
8 - 3 |
06-03-2015 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvk Ham Hoepertingen |
3 - 6 |
06-03-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Töngerse Bulls |
6 - 8 |
11-03-2015 19:00 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvk Ham Hoepertingen |
4 - 5 |
13-03-2015 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Onbetong Tongeren S1 |
0 - 11 |
13-03-2015 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Zvc Riemst '14 |
1 - 8 |
18-03-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvc Riemst '14 |
2 - 4 |
20-03-2015 20:00 |
Futsal Riemst |
Sv Sporting Heers |
6 - 3 |
20-03-2015 22:00 |
Töngerse Bulls |
Miracle Rovers Borgloon |
4 - 5 |
20-03-2015 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Onbetong Tongeren S1 |
3 - 8 |
20-03-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
3 - 2 |
25-03-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Sv Sporting Heers |
6 - 1 |
26-03-2015 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
De Kletskes Kortessem S |
2 - 7 |
27-03-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Onbetong Tongeren S1 |
11 - 1 |
27-03-2015 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Vb Beton Team Borgloon S |
3 - 3 |
27-03-2015 21:30 |
Miracle Rovers Borgloon |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
4 - 3 |
27-03-2015 22:00 |
Töngerse Bulls |
Futsal Riemst |
2 - 7 |
01-04-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Miracle Rovers Borgloon |
6 - 4 |
02-04-2015 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Zvk Ham Hoepertingen |
4 - 3 |
03-04-2015 20:00 |
Futsal Riemst |
De Blokhut Hoepertingen |
4 - 4 |
03-04-2015 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Töngerse Bulls |
5 - 4 |
03-04-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Zvc Fortuna Landen |
5 - 5 |
03-04-2015 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
3 - 7 |
08-04-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Vb Beton Team Borgloon S |
5 - 2 |
08-04-2015 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Futsal Riemst |
4 - 7 |
09-04-2015 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Sv Sporting Heers |
6 - 1 |
10-04-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Zvk Ham Hoepertingen |
7 - 1 |
10-04-2015 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
7 - 5 |
15-04-2015 21:00 |
Vb Beton Team Borgloon S |
Töngerse Bulls |
4 - 5 |
16-04-2015 21:00 |
Onbetong Tongeren S1 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
4 - 4 |
17-04-2015 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Miracle Rovers Borgloon |
3 - 3 |
17-04-2015 21:45 |
Sv Sporting Heers |
Zvc Fortuna Landen |
6 - 2 |
17-04-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Zvc Riemst '14 |
0 - 9 |
17-04-2015 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
De Blokhut Hoepertingen |
2 - 5 |
22-04-2015 20:15 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvk Ham Hoepertingen |
7 - 0 |
23-04-2015 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Vb Beton Team Borgloon S |
1 - 2 |
24-04-2015 20:00 |
Zvc Riemst '14 |
Miracle Rovers Borgloon |
6 - 2 |
24-04-2015 22:00 |
Zvc Fortuna Landen |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
3 - 4 |
24-04-2015 22:00 |
De Kletskes Kortessem S |
Futsal Riemst |
4 - 8 |
24-04-2015 22:00 |
Töngerse Bulls |
Onbetong Tongeren S1 |
6 - 8 |