06-09-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
2 - 6 |
06-09-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Töngerse Bulls |
2 - 6 |
06-09-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Zvk Ham Hoepertingen |
5 - 4 |
06-09-2013 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
6 - 6 |
06-09-2013 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Sv Sporting Heers |
- AMC |
06-09-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
De Blokhut Hoepertingen |
8 - 1 |
06-09-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Het Boerke Schoonbeek |
5 - 0 |
09-09-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvc Panna Bilzen |
3 - 8 |
11-09-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Futsal Kortessem |
3 - 3 |
11-09-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
4 - 12 |
12-09-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
13-09-2013 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Futsal Riemst |
2 - 0 |
13-09-2013 21:15 |
Zvc United Heers |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
3 - 0 |
13-09-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
4 - 9 |
13-09-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvc United Wellen S2 |
4 - 5 |
18-09-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
De Blokhut Hoepertingen |
8 - 1 |
18-09-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvc Panna Bilzen |
0 - 14 |
20-09-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
3 - 3 |
20-09-2013 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Futsal Riemst |
- AMC |
20-09-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
6 - 5 |
20-09-2013 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc United Heers |
0 - 4 |
20-09-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Sv Sporting Heers |
0 - 5 |
20-09-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Töngerse Bulls |
3 - 8 |
25-09-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Töngerse Bulls |
8 - 2 |
25-09-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Sv Sporting Heers |
1 - 10 |
26-09-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvk Ham Hoepertingen |
6 - 1 |
27-09-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Zvc Panna Bilzen |
4 - 2 |
27-09-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
27-09-2013 21:15 |
Zvc United Heers |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
4 - 3 |
27-09-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
0 - 7 |
27-09-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Futsal Riemst |
3 - 2 |
04-10-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
9 - 1 |
04-10-2013 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Futsal Kortessem |
- AMC |
04-10-2013 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
De Blokhut Hoepertingen |
2 - 5 |
07-10-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
3 - 5 |
09-10-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
8 - 0 |
10-10-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Het Boerke Schoonbeek S |
6 - 5 |
11-10-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Futsal Kortessem |
2 - 4 |
11-10-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
11-10-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc United Heers |
4 - 4 |
11-10-2013 22:15 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Het Boerke Schoonbeek |
11 - 3 |
18-10-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Sv Sporting Heers |
4 - 1 |
18-10-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
2 - 5 |
18-10-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
6 - 3 |
18-10-2013 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Töngerse Bulls |
- AMC |
18-10-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvk Ham Hoepertingen |
8 - 4 |
18-10-2013 21:15 |
Zvc United Heers |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
5 - 2 |
18-10-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Het Boerke Schoonbeek S |
3 - 5 |
18-10-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
De Blokhut Hoepertingen |
2 - 4 |
21-10-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Futsal Kortessem |
2 - 4 |
23-10-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Futsal Riemst |
4 - 3 |
23-10-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
4 - 2 |
23-10-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
3 - 8 |
24-10-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc United Wellen S2 |
4 - 3 |
25-10-2013 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
25-10-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvc United Heers |
0 - 13 |
25-10-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc Panna Bilzen |
3 - 4 |
28-10-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
De Blokhut Hoepertingen |
7 - 8 |
30-10-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvc United Heers |
1 - 6 |
01-11-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc United Wellen S2 |
6 - 3 |
08-11-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Futsal Kortessem |
8 - 2 |
08-11-2013 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvc United Wellen S2 |
6 - 3 |
08-11-2013 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvc United Heers |
- AMC |
08-11-2013 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
4 - 3 |
08-11-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
Het Boerke Schoonbeek |
6 - 2 |
13-11-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
3 - 3 |
15-11-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc United Heers |
2 - 5 |
15-11-2013 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Het Boerke Schoonbeek |
3 - 4 |
15-11-2013 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvc United Wellen S2 |
- AMC |
15-11-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
Het Boerke Schoonbeek S |
5 - 0 F1 |
15-11-2013 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Sv Sporting Heers |
4 - 2 |
15-11-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
De Blokhut Hoepertingen |
8 - 4 |
18-11-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Töngerse Bulls |
2 - 5 |
20-11-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
4 - 2 |
20-11-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvk Ham Hoepertingen |
5 - 6 |
21-11-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
2 - 2 |
22-11-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Futsal Kortessem |
1 - 11 |
22-11-2013 21:15 |
Zvc United Heers |
Zvc Panna Bilzen |
2 - 1 |
22-11-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Futsal Riemst |
3 - 5 |
22-11-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
27-11-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Sv Sporting Heers |
1 - 2 |
29-11-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Het Boerke Schoonbeek S |
8 - 7 |
29-11-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
4 - 1 |
29-11-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Het Boerke Schoonbeek |
24 - 0 |
29-11-2013 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
De Blokhut Hoepertingen |
4 - 5 |
29-11-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
12 - 2 |
02-12-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
2 - 9 |
04-12-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Zvc Panna Bilzen |
3 - 5 |
04-12-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Töngerse Bulls |
6 - 5 |
05-12-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Futsal Riemst |
3 - 3 |
06-12-2013 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
3 - 4 |
06-12-2013 21:15 |
Zvc United Heers |
Futsal Kortessem |
5 - 3 |
06-12-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
06-12-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc United Wellen S2 |
8 - 6 |
11-12-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Töngerse Bulls |
7 - 6 |
13-12-2013 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Zvc United Heers |
3 - 8 |
13-12-2013 20:00 |
Futsal Riemst |
Sv Sporting Heers |
4 - 3 |
13-12-2013 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
De Blokhut Hoepertingen |
6 - 0 |
13-12-2013 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvk Ham Hoepertingen |
3 - 3 |
13-12-2013 21:00 |
Futsal Kortessem |
Het Boerke Schoonbeek |
10 - 2 |
13-12-2013 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Het Boerke Schoonbeek S |
9 - 2 |
16-12-2013 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
2 - 5 |
18-12-2013 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
18-12-2013 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Het Boerke Schoonbeek |
8 - 0 |
18-12-2013 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Futsal Riemst |
1 - 9 |
19-12-2013 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc United Heers |
3 - 3 |
20-12-2013 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvc Panna Bilzen |
5 - 6 |
20-12-2013 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc United Wellen S2 |
5 - 0 F1 |
20-12-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
Futsal Kortessem |
6 - 3 |
27-12-2013 21:15 |
Zvc United Heers |
Het Boerke Schoonbeek S |
11 - 2 |
27-12-2013 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvk Ham Hoepertingen |
4 - 3 |
03-01-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Zvc United Wellen S2 |
6 - 1 |
03-01-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
3 - 3 |
03-01-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
- AMC |
03-01-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Sv Sporting Heers |
21 - 0 |
03-01-2014 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Töngerse Bulls |
6 - 7 |
06-01-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Het Boerke Schoonbeek S |
5 - 0 |
08-01-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Het Boerke Schoonbeek |
17 - 1 |
10-01-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
5 - 1 |
10-01-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvc United Heers |
1 - 2 |
10-01-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
2 - 3 |
15-01-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Zvk Ham Hoepertingen |
6 - 4 |
15-01-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
16-01-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Sv Sporting Heers |
6 - 2 |
17-01-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Futsal Riemst |
4 - 3 |
17-01-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvc Panna Bilzen |
5 - 8 |
17-01-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
4 - 2 |
17-01-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Töngerse Bulls |
3 - 7 |
17-01-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
7 - 3 |
24-01-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Zvk Ham Hoepertingen |
4 - 3 |
24-01-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Het Boerke Schoonbeek S |
3 - 5 |
24-01-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
6 - 1 |
24-01-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
- AMC |
24-01-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Töngerse Bulls |
6 - 6 |
24-01-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
0 - 5 F1 |
24-01-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Sv Sporting Heers |
7 - 3 |
31-01-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
De Blokhut Hoepertingen |
6 - 1 |
10-02-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvk Ham Hoepertingen |
3 - 3 |
11-02-2014 21:30 |
Het Boerke Schoonbeek |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
6 - 13 |
12-02-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
7 - 2 |
12-02-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Futsal Kortessem |
7 - 6 |
13-02-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Töngerse Bulls |
4 - 8 |
14-02-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
14-02-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Futsal Riemst |
5 - 1 |
14-02-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc Panna Bilzen |
0 - 12 |
19-02-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
De Blokhut Hoepertingen |
9 - 4 |
21-02-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Het Boerke Schoonbeek |
15 - 0 |
21-02-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Zvc United Heers |
4 - 2 |
21-02-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
4 - 4 |
21-02-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
- AMC |
21-02-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvc United Wellen S2 |
3 - 5 |
21-02-2014 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Het Boerke Schoonbeek S |
4 - 5 |
21-02-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Sv Sporting Heers |
3 - 4 |
24-02-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
2 - 11 |
26-02-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Futsal Riemst |
11 - 3 |
26-02-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvc United Wellen S2 |
4 - 4 |
27-02-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
7 - 10 |
28-02-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
28-02-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvc Panna Bilzen |
0 - 5 F1 |
28-02-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Futsal Kortessem |
4 - 5 |
05-03-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Het Boerke Schoonbeek S |
6 - 3 |
07-03-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Töngerse Bulls |
5 - 5 |
07-03-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Futsal Riemst |
6 - 5 |
07-03-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
- AMC |
07-03-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
5 - 4 |
07-03-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
De Blokhut Hoepertingen |
3 - 7 |
07-03-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvk Ham Hoepertingen |
4 - 5 |
10-03-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Futsal Riemst |
3 - 6 |
12-03-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
12-03-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
6 - 5 |
13-03-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc Panna Bilzen |
3 - 3 |
14-03-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Zvc United Wellen S2 |
6 - 3 |
14-03-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Futsal Kortessem |
1 - 8 |
14-03-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
4 - 3 |
14-03-2014 22:15 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
4 - 3 |
19-03-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Het Boerke Schoonbeek S |
6 - 1 |
21-03-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Het Boerke Schoonbeek |
5 - 7 |
21-03-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvk Ham Hoepertingen |
9 - 2 |
21-03-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Sv Sporting Heers |
8 - 0 |
21-03-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Töngerse Bulls |
6 - 7 |
21-03-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
De Blokhut Hoepertingen |
- AMC |
21-03-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
6 - 4 |
21-03-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc United Heers |
1 - 3 |
24-03-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
26-03-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
4 - 1 |
26-03-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Zvc United Wellen S2 |
7 - 5 |
26-03-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvc United Heers |
1 - 4 |
27-03-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Futsal Kortessem |
3 - 5 |
28-03-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Het Boerke Schoonbeek S |
- AMC |
28-03-2014 21:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvc Panna Bilzen |
1 - 10 |
28-03-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
4 - 5 |
28-03-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Futsal Riemst |
3 - 4 |
04-04-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
De Blokhut Hoepertingen |
4 - 5 |
04-04-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Töngerse Bulls |
16 - 2 |
04-04-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
1 - 7 |
04-04-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Het Boerke Schoonbeek S |
6 - 3 |
04-04-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Sv Sporting Heers |
4 - 5 |
04-04-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Het Boerke Schoonbeek |
15 - 1 |
04-04-2014 22:00 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvk Ham Hoepertingen |
- AMC |
04-04-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
0 - 8 |
07-04-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvc United Wellen S2 |
3 - 5 |
09-04-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvc Panna Bilzen |
3 - 7 |
09-04-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Zvc United Heers |
2 - 4 |
09-04-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Het Boerke Schoonbeek |
8 - 3 |
10-04-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
6 - 2 |
11-04-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Futsal Riemst |
6 - 4 |
11-04-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Futsal Kortessem |
2 - 4 |
11-04-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
16-04-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvk Ham Hoepertingen |
2 - 1 |
18-04-2014 19:00 |
Zvc United Wellen S2 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
2 - 3 |
18-04-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
9 - 1 |
18-04-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
De Blokhut Hoepertingen |
2 - 4 |
18-04-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Sv Sporting Heers |
8 - 2 |
18-04-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Het Boerke Schoonbeek |
- AMC |
18-04-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Zvc United Heers |
2 - 7 |
18-04-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Het Boerke Schoonbeek S |
8 - 4 |
21-04-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Zvc United Heers |
1 - 11 |
23-04-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Futsal Kortessem |
3 - 3 |
23-04-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
2 - 8 |
24-04-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Het Boerke Schoonbeek |
18 - 3 |
25-04-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Zvc Panna Bilzen |
1 - 12 |
25-04-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
25-04-2014 20:30 |
Zvk Ham Hoepertingen |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
2 - 6 |
25-04-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvc United Wellen S2 |
7 - 3 |
30-04-2014 21:30 |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
Sv Sporting Heers |
6 - 1 |
30-04-2014 21:30 |
Zvc United Wellen S2 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
3 - 6 |
30-04-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek S |
De Blokhut Hoepertingen |
3 - 3 |
02-05-2014 20:30 |
Los Galacticos Borgloon |
Zvc Panna Bilzen |
- AMC |
02-05-2014 21:00 |
Futsal Kortessem |
Futsal Riemst |
7 - 4 |
02-05-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Töngerse Bulls |
6 - 2 |
02-05-2014 22:00 |
Het Boerke Schoonbeek |
Zvk Ham Hoepertingen |
5 - 7 |
02-05-2014 22:00 |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
1 - 7 |
05-05-2014 20:00 |
Sv Sporting Heers |
Het Boerke Schoonbeek |
3 - 4 |
07-05-2014 21:00 |
Zvc Bok-A Juniors Heers |
Zvc United Wellen S2 |
5 - 6 |
08-05-2014 20:30 |
De Blokhut Hoepertingen |
Zvc Saint-Jean Tongeren |
1 - 4 |
09-05-2014 20:00 |
Futsal Riemst |
Los Galacticos Borgloon |
- AMC |
09-05-2014 20:00 |
Zvc Panna Bilzen |
Het Boerke Schoonbeek S |
6 - 2 |
09-05-2014 20:15 |
Den Toekomst Eigenbilzen S |
Futsal Kortessem |
8 - 5 |
09-05-2014 21:15 |
Zvc United Heers |
Zvk Ham Hoepertingen |
5 - 1 |
09-05-2014 22:00 |
Töngerse Bulls |
Zvk Helle Jean's Tongeren |
3 - 7 |