NIEUW
 ZOEKEN
 
 NIEUWS  
MEEST GELEZEN
 NIEUWS  
 ENQUETES  
  HISTORIEK UITSLAGEN
BELGIE
 VERSLAG

WEDSTRIJD Futsal Team Charleroi - FS Gelko Hasselt  3 - 5  (2-2)
   
DATUM 06-05-2016  21:15
   
DOELPUNTEN 12' Liliu 1-0, 12' Hakkens 1-1, 14' Ferrian 2-1, 19' Kaddouri 2-2, 23' Beslija 2-3, 30' Hakkens 2-4, 35' R. Dahbi 2-5, 39' Ouadi 3-5. 
   
VERSLAG FT Charleroi op volle sterkte wou na de 1-8 pandoering in de reguliere competitie iets rechtzetten. De aanvang van de wedstrijd was gelijk opgaand met enkel schoten van ver op doel.

Het was Gelko dat in de 4de minuut een eerste echte doelkans creëerde. Eerst Galan en in de herneming R. Dahbi stelde Durot goed op de proef maar de Franse international gaf geen krimp.

De Karolingers namen het initiatief maar echt dreigen zat er niet in. Hasselt probeerde er gevat uit te komen maar zowel Galan Carsi als Kaddouri waren onvoldoende scherp voorin.

Hasselt presteerde gestresseerd. De jonge garde van Frank Luypaert twijfelde en liet zich 2 keer op standaard fases verrassen. Eerst op een kick-in door Liliu en daarna door Ferrian op hoekschop.

Gelko kon wel 2 keer snel het evenwicht herstellen. Eerst was Hakkens bij de pinken op mistasten van de thuisdoelman en Kaddouri ronde een snelle counter af met een magistraal gekruist schot in de verste beneden hoek.

Na de rust acteerden de bezoekers uit een ander vaatje. Dahbi en co speelde volwassener en Beslija bracht na een mooie individuele actie de Limburgers op voorsprong.

Na de dubbele gele kaart van Harram kon FT Charleroi Benetti niet bedreigen. Dit gaf Gelko vleugels. Met de moed der wanhoop zocht Charleroi met vliegende doelman de gelijkmaker maar eerst Hakkens en vervolgens R. Dahbi diepten de kloof verder uit.

Ouadi mocht een minuut voor het eindsignaal de 3-5 eindscore vastleggen. Met deze zege werd een moeilijke klip omzeilt en wordt het kampioenschap vermoedelijk op de laatste speeldag in Gooik beslecht. 

TERUG